نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/5      15:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:856


نسخه چاپی
فروش اموال سرقتی در دیوار
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس کلانتری 160 خزانه از دستگیری یک سارق لوازم خودرو که اقدام به فروش اموال در سایت دیوار کرده بود، خبر داد.

سرهنگ "چنگیز ایدون"، در تشریح این خبر به پایگاه خبری پلیس، گفت: از مدتی پیش تحقیقات ماموران تجسس این کلانتری نشان از شدت یافتن سرقت های لوازم خودرو در محدوده خزانه و محله های اطراف آن داشت که بنابر حساسیت موضوع تیم های عملیات کلانتری وارد عمل شدند و در بررسی های میدانی خود، بالاخره تصاویری از یکی از سارقین را به دست آوردند.

وی افزود: تلاش ها برای دستگیری این سارق در جریان بود تااینکه یکی از شهروندان که از سوی متهم پرونده مورد سرقت واقع شده بود به کلانتری مراجعه و اعلام کرد اموال خود را در یکی از سایت های اینترنتی برای فروش گذاشته شده بود مشاهده کرده است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با مشخص شدن این موضوع، با هماهنگی از سوی پلیس فتا پایتخت و رصد های اطلاعاتی، مخفیگاه فردی که اقدام به فروش اموال شاکی کرده بود مورد شناسایی قرار گرفت و خیلی زود مشخص شد او همان سارق لوازم خودرو در این محدوده است که به این ترتیب با هماهنگی های قضائی ماموران کلانتری برای دستگیری متهم به محل اعزام شدند.

کلانتر محله خزانه، بیان داشت: طی یک عملیات ضربتی این متهم در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری منتقل شد و در بازرسی از مخفیگاهش نیز تعداد زیادی اموال مسروقه از جمله ساب باکس، ضبط، باند و لوازم دیگر کشف شد که مشخص بود همگی از خودروهای شهروندان سرقت شده اند و برای فروش در سایت های فروش مجازی توسط متهم آگهی شده اند.

سرهنگ ایدون، تصریح کرد: با توجه به اعترافات متهم به جرایم خود پرونده ای در این خصوص تشکیل و برای رسیدگی بیشتر به مرجع قضائی ارجاع شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون