نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/5      15:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
کشف یک تن و 267 کیلوگرم مواد مخدر در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از متلاشی شدن 2 باند قاچاق و کشف یک تن و 267 کیلوگرم مواد افیونی در عملیات "ظفر" 19 توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

 

سردار" مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان با رصدهای مستمر اطلاعاتی خود که به منظور مبارزه قاطع با سوداگران مرگ انجام می دهند مطلع شدند که دو باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر قصد دارند محموله بزرگی از مواد افیونی را از راه های مواصلاتی استان عبور دهند .

وی افزود: در همین رابطه طرح عملیاتی "ظفر19" برای مقابله با این باندها طراحی و اجرا شد که نهایتاً هر 2 باند شناسایی و تمامی اعضای آنها که 7 نفر بودند توسط ماموران دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در این عملیات ویژه و منحصر به فرد ماموران موفق شدند یک دستگاه اتوبوس مسافربری و 2 دستگاه خودرو پژو 405 و پژو پارس حامل مواد مخدر را توقیف و در بازرسی از آن ها یک تن و 267 کیلو گرم مواد افیونی شامل یک تن و 249 کیلوگرم تریاک، 16 کیلوگرم حشیش و یک کیلوگرم هروئین کشف کنند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند این مقدار مواد را به استان های مرکزی و تهران منتقل کنند افزود: بحمدالله با هوشیاری و اشرافیت بالای ماموران پلیس این دو باند قبل از عملی کردن نقشه خود متلاشی و به دست قانون سپرده شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه یکی از اولویت های پلیس اصفهان در سال جاری را مبارزه قاطعانه با سوداگران مرگ عنوان کرد و اظهار داشت: در همین راستا از ابتدای سال تا کنون بیش از 9 تن انواع مواد افیونی کشف و 24 باند تهیه و توزیع مواد مخدر هم متلاشی شدند.

سردار معصوم بیگی با هشدار به سوداگران مرگ گفت: قاچاقچیان بدانند ماموران انتظامی با عزمی راسخ تا سرحد جان در این راه مبارزه می کنند و اجازه عرض اندام به آنان را نخواهند داد از طرفی دیگر به خانواده ها هم توصیه می کنم که بیشتر مراقب فرزندان خود باشند تا در دام این بلای خانمان سوز نیفتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون