نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/5      13:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:186


نسخه چاپی
دستگیری 2 آدم ربا در عملیات تعقیب و گریز پلیس استان "البرز"
گروه استان ها –البرز- 2 نفر که در پی اختلافات شخصی اقدام به ربودن و مضروب کردن یک مرد 35 ساله کرده بودند ، در عملیات تعقیب و گریز ماموران پلیس آگاهی استان در اتوبان تهران –کرج شناسایی و دستگیر شدند.

 

 

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: در پی دریافت یک فقره پرونده آدم ربایی در تاریخ 19 اردیبهشت ماه از کلانتری 38 بنفشه به پلیس آگاهی این استان مبنی بر ربوده شدن مرد 35 ساله ای در محل کارش از سوی 2 نفر ناشناس ، پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستور کار اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرارگرفت.

وی افزود : در بررسی های مقدماتی ماموران محرز شد که آدم ربایان در تاریخ 7 اردیبهشت ماه با حضور در محل کار شاکی و حمله به وی ، با توسل به زور سوار خودرو اش شده و با وارد کردن ضربات چاقو او را مجروح می کنند .

این مقام انتظامی گفت : متهمان پس از طی مسافتی با توجه به خونریزی شدید و وخامت حال گروگان ، او را در منطقه گرمدره در حاشیه اتوبان رها کرده و با 2 دستگاه خودرو سمند و پراید اقدام به فرار می کنند که فرد مضروب توسط رهگذران در حالی که بیهوش بوده به بیمارستان منتقل می شود تحت درمان قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: با تحقیقات ویژه پلیسی ، رد پای آدم ربایان در ورودی اتوبان تهران – کرج شناسایی و خودرو متهمان تحت تعقیب قرار می گیرد ، اما از آن جایی که سرنشینان خودرو قصد تسلیم نداشتند ، ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح پس از شلیک تیر هوایی ، خودرو را توقیف و هر 2 نفر را دستگیر می کنند.

سرهنگ نادربیگی افزود: متهمان دراظهارات اولیه خود انگیزه آدم ربایی را اختلافات شخصی عنوان کرده و تحقیقات دراین زمینه همچنان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون