نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      9:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:154


نسخه چاپی
کشف یک تن و 139 کیلو مواد افیونی از یک منزل
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 139کیلو مواد افیونی در بازرسی از یک منزل در شهرستان "ایرانشهر" خبر داد.

سردار"محمد قنبری"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هايی از فعالیت یک باند حرفه ای قاچاق موادمخدر در شهرستان ایرانشهر دست یافت.

وی افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر پس از چند شبانه روز تحقیقات پلیسی سرانجام شب گذشته یکی از اعضای این باند را که با یک دستگاه تویوتا وانت در یکی از محورهای فرعی حاشیه شهر ایرانشهر در حال جابه جایی محموله مواد مخدر بود، رد زنی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از نیم ساعت تعقیب سرانجام با ورود خودرو به داخل یک منزل مسکونی در شهر ایرانشهر با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وارد عمل شدند.

سردار قنبری بیان داشت: در این عملیات ضمن دستگیری راننده در بازرسی از خودرو و منزل یک تن و 69 کیلو  و 355 گرم تریاک، 55کیلو و 100گرم هروئین،  10 کیلو گرم حشیش، 5 کیلو و400گرم مرفین و یک قبضه کلاش به همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری سایر اعضای این باند خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون