نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      9:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
کشف 106 کیلو مواد مخدر در یک عملیات مشترک
گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از کشف 106 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات مشترک پلیس "قزوین و اصفهان" خبر داد.

سرهنگ " مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي انجام اقدامات اطلاعاتي و هوشمندانه ماموران اداره عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد افرادي با یک "کامیونت" قصد انتقال مقادیر قابل توجهي مواد مخدر از نوع ترياک از یکی از استان های جنوبی کشور به استان های مرکزی را دارند.

این مقام انتظامی ادامه داد: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "اصفهان" قرار گرفت و ماموران انتظامی "اصفهان" با کنترل محورهای مواصلاتی این استان موفق به شناسایی کامیونت "فوتون" شده و بلافاصله خودرو را متوقف کردند.

 فرمانده انتظامی استان افزود: در بازرسی ماموران از خودرو توقیفی 106 کيلو مواد مخدر از نوع ترياک کشف و 2 نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند.

سرهنگ حاجیان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان اصفهان معرفی شدند خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همچنان مقتدرانه و با تمام توان به تلاش خود برای مبارزه با سوداگران مرگ ادامه خواهد داد و در این راه از همکاری مردم نیز استقبال می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون