نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      10:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:253


نسخه چاپی
توقیف پژو 405 با بیش از 499 کیلو تریاک
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- ماموران انتظامی شهرستان"ایرانشهر" در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان در بازرسی از یک دستگاه پژو 405 بیش از 499 کیلو تریاک کشف کردند.

سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: شب گذشته با کسب خبری از پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان مبنی بر جابه جایی محموله مواد مخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق با یک دستگاه پژو 405 از مناطق مرزی به شهر ایرانشهر بلافاصله تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با یک سری کار اطلاعاتی خودرو حامل مواد را ساعت 22:47 دقیقه شب در محدوده خیابان شهید مرادی شناسایی که راننده خودرو به محض مشاهده ماموران پلیس شروع به تیراندازی و با سرعت بالا به سمت خیابان "کلینگ" متواری شد.

سردار قنبری تصریح کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر بلافاصله به تعقیب خودرو پرداخته که پس از طی مسافتی خودرو حامل مواد در تقاطع خیابان "اعظم خانی" از جاده منحرف پس از برخورد با جدول خیابان متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: سرنشینان خودرو پس از لحظاتی درگیری با عوامل انتظامی با تنگ شدن عرصه بر خود، محموله مواد را رها و با استفاده از تاریکی شب به سمت نخلستان های حاشیه شهر متواری شدند.

سردار قنبری با اشاره به کشف 499 کیلو و 600 گرم تریاک در بازرسی از خودرو پژو خاطر نشان کرد: با توجه به سرنخ های به دست آمده تلاش برای دستگیری اعضای این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون