نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      10:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:196


نسخه چاپی
انحراف به چپ خودروی روا حادثه سازشد
گروه استان ها-آذربایجان شرقی- فرمانده انتظامي مراغه از برخورد خودرو سواري پژو روا با کاميون و تریلی در محور" مراغه – هشترود" خبر داد.

سرهنگ  " رضا اصلاني فر" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين خبر افزود: وقوع يک فقره سانحه رانندگي در محور "مراغه ـ هشترود" به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام شد که پس از دريافت خبر، بلافاصله اکيپ گشت پليس راه و پاسگاه شهيد آيت الله غفاري به محل سانحه اعزام شدند.

وي ادامه داد: پس از حضور ماموران در صحنه تصادف مشخص شد يک خودروی سواري پژو روا با يک دستگاه کاميون کمپرسی و سپس با یک دستگاه تریلی برخورد کرده است.

وي افزود: متاسفانه در اين حادثه بر اثر شدت تصادف راننده و یکی از سرنشیان خودرو در دم فوت و یکی دیگر از سرنشینان روا و همچنین سرنشین کمپرسی مصدوم که بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده انتظامي مراغه اظهارداشت: برابر اعلام کارشناسان پليس راه علت اصلي تصادف انحراف به چپ از سوي راننده سواري روا اعلام شده است .

سرهنگ اصلاني فر از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگي از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز خودداري کرده و حین رانندگی هرگز از تلفن همراه استفاده نکرده و در مواقعي که احساس خستگي و خواب آلودگي مي کنند در مکاني امن توقف و پس از رفع خستگي طي مسير کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون