نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      10:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:281


نسخه چاپی
کشف 731 کیلو ترياك در عمليات پليس فارس
گروه استان ها - فارس- فرمانده انتظامي استان از توقيف 2 خودرو و كشف 731 كيلو و 140 گرم ترياك در شهرستان "فيروز آباد" خبر داد.

سردار " احمد علي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فیروزآباد" طي همکاری با سربازان گمنام امام زمان (عج) از خبري مبنی بر حمل مقادیری مواد مخدر توسط قاچاقچيان با استفاده از 2 خودرو پژو پارس در مسير "میمند - شیراز" مطلع شدند.

وي ادامه داد: در اين خصوص اكيپي از مأموران انتظامي به مسير تردد اين خودروها اعزام و اقدام به ايجاد ايست و بازرسي و گشت هاي محسوس و نامحسوس كردند كه پس از چندین ساعت در نهایت خودروهای مورد نظر توسط مأموران شناسايي شدند.

سردار گودرزي با بيان اينكه مأموران به قاچاقچيان دستور ايست دادند، ولي آنان بدون توجه اقدام به فرار كردند، افزود: پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، مأموران با استفاده از قانون به كارگيري سلاح، لاستيك هاي اين 2 خودرو را مورد هدف قرار داده و آنها را متوقف كردند.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: در بازرسي از اين 2 خودرو، در مجموع 731 كيلو و 140 گرم ترياك كشف و 2 قاچاقچي دستگير شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون