نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      12:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:447


نسخه چاپی
پليس نيشابور يك منزل مسكوني اهدا كرد
گروه استان ها- خراسان رضوي- فرمانده انتظامي نيشابور از حركت خودجوش و خداپسندانه كاركنان انتظامي اين شهرستان براي اهداي يك خانه و مقاديري وسايل زندگي به خانواده اي خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حسين دهقانپور"گفت:  درپي كسب اطلاعاتي مبني بر اين كه يكي از كاركنان انتظامي با توجه به بيماري جسمي و روحي كه برايش به وجود آمده از چند سال قبل از سازمان جدا شده و هم اكنون با مشكلات شديد معيشتي و اقتصادي مواجه است هماهنگي هاي لازم به عمل آمد تا با اين خانواده ديدار و دلجويي از آنها به عمل آيد.

 وي افزود: بررسي هاي اوليه در اين باره نشان مي داد اين خانواده داراي 2 فرزند هستند  و با توجه به هزينه هاي سنگين درماني و همچنين پرداخت كرايه خانه از سويي و وضعيت روحي و جسمي پدر خانواده از سوي ديگر در شرايط بسيار سختي زندگي مي كنند.

سرهنگ دهقانپور تصريح كرد :موضوع خريد منزل در ماه مبارك رمضان در ستاد انتظامي  شهرستان مطرح شدوكاركنان متعهد و دلسوز پليس نيشابور با يك حركت جهادي به استقبال اين اقدام خداپسندانه شتافتند.

وي اظهار داشت: در اين كار خير و نيكو با جمع آوري 650 ميليون ريال يك باب منزل مسكوني و  مقداري از وسايل زندگي  براي اين خانواده تهيه و در اختيارشان قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور با تقدير ازكاركناني كه در اين حركت خداپسندانه شركت كردند گفت: اين احساس مسئوليت و وظيفه شناسي واقدام خداپسندانه پليس شهرستان نيشابوركه با نيت قلبي  و درماه مبارك رمضان انجام شد مورد تقدير و توجه سردار سرتيپ "حسين اشتري" ، فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران و سردارسرتيپ دوم "محمد كاظم تقوي" ، فرمانده انتظامي استان  خراسان رضوي نيز قرار گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون