نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      14:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:178


نسخه چاپی
عملکرد مقتدرانه پلیس نوید بخش امنیت و آرامش در جامعه است
گروه استان ها – زنجان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بيان اينكه اقدامات و عملکرد مقتدرانه پليس نويدبخش امنيت، آرامش و آسايش براي آحاد مردم است، تصریح کرد: تلاش های کارکنان فرماندهی انتظامی استان در کسب رتبه اول کشوری در خدمات رسانی به مردم و مسافران نوروزی قابل تقدیر است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله " علی خاتمی " در مراسم یادواره شهید عرصه نظم و امنیت و آبروی محله " جمال الدین حاجی میری " با تقدیر از اقدامات شبانه روزی پلیس در برگزاری نظم و امنیت مراسمات لیالی قدر و ماه مبارک رمضان ،  اظهار داشت : کارکنان سبز پوش خدوم نیروی انتظامی هوشیار و بیدارند .

وي با بيان اينكه اقدامات و عملکرد مقتدرانه پليس نويدبخش امنيت، آرامش و آسايش براي آحاد مردم است، تصریح کرد: امنيت امروز جامعه مديون حضور شما و اين مايه افتخار است که در برقراري امنيت جامعه و مردم، سهم بزرگي داريد.

آیت الله خاتمی با اشاره به تلاش های شبانه روزی و هوشیارانه پلیس در برقراری نظم و امنیت جامعه ، تصریح کرد : تلاش های مجموعه فرماندهی انتظامی استان زنجان در ایام تعطیلات نوروز که امنیت مطلوبی را برای مردم و مسافران تامین کرده و بر اساس نتایج ارزیابی صورت گرفته در بیش از 6 آیتم رتبه نخست را در کشور کسب کردند قابل تقدیر است .

وی به همکاری مردم در زمینه های مختلف با پلیس اشاره و بیان داشت : اگر مردم با پلیس همکاری و تعامل داشته و توصیه های پلیس را رعایت کنند در زمینه های مختلف کاهش جرایم خواهیم داشت .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به همدلی و تعامل بسیار خوب نیروهای مسلح با همدیگر در استان زنجان بیان داشت : اقتدار پليس در سايه اعتماد مردم رقم مي خورد و موقعي مي توانيم پليس مقتدري  داشته باشيم كه اعتماد مردم را جلب كنيم .

آيت الله خاتمي در ادامه از تلاش سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامي استان و همرزم شهید " جمال الدین حاجی میری " و هيئت رئيسه و تلاش شبانه روزي كاركنان انتظامي استان در حفظ ارزش هاي اسلامي و ترويج فرهنگ ایثار و شهادت تقدير و تشكر كرد .

وی با اشاره به اینکه مسجد خیمه معرفت دینی و شهید حاجی میری تربیت شده این خیمه با صلابت است بیان داشت : خداوند توفیق دهد از فیوضات شب های قدر بهره مند شویم .

آیت الله خاتمی برگزاری مراسم یادواره شهید آبروی محله را ابتکاری زیبا و مناسب بیان و اظهار داشت : وجود شهدا اثر گذار و مایه انس و الفت است و ماندگارترین شخصیت که برای همیشه در تاریخ شهدا هستند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به شخصیت اثر گذار حجت الاسلام حاجی میری پدر شهید عرصه نظم و امنیت " جمال الدین حاجی میری " در تربیت چنین فرزندی گفت : فكر و فرهنگ قرآني، ضامن امنيت و آرامش جامعه و خانواده است.

رمز پیروزی در مقاومت و شهادت است

در ادامه سردار "رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان زنجان و همرزم شهید " جمال الدین حاجی میری " " با تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) بیان داشت : اهالی محله شهید حاجی میری پرچمدار اصلی شهادت و عامل اصلی رعایت ارزش ها و پرچم شهادت هستید.

وی با تاکید بر اینکه تا خون شهدا و عمل به راه شهدا در جامعه ساری و جاری است دشمن در توطئه‌های خود شکست خواهد خورد خاطر نشان کرد: اگر دشمن در خلیج فارس تمرکز می کند ترس از بسیجی گری و مکتب شهادت دارد

سردار جهانبخش با اعلام اينكه خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران  مظهر استقامت و صبر در جامعه هستند افزود : آرمان هاي شهدا بايستي براي جوانان اين مرز و بوم بازگو شود و مردم بيشتر با شخصيت هاي بزرگ شهيدان آشنا شوند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه امروز، جوانان ادامه دهنده راه شهدا هستند تصریح کرد: آسایش و امنیت جامعه امروز مرهون ایثارگری و آرامش شهداست و این آرامش معنوی و اعتقادات ارزشمند شهدا باعث شد تا به آرامش ابدی دست یابند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون