نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      13:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:510


نسخه چاپی
کشف تریاک در بار زغال سنگ
گروه استان ها– غرب استان تهران– فرمانده انتظامی استان از کشف 372 کیلو و 670 گرم تریاک در پوشش زغال سنگ ، خبر داد.
 

سردار " محسن خانچرلی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت : با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقادير قابل توجهي مواد مخدر را با يک دستگاه تریلر در پوشش بار تجاری به غرب استان تهران انتقال دهد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت .

این مقام ارشد انتظامی افزود: با تلاش شبانه روزي ماموران و رصد فعاليت و تحرکات این فرد مشخص شد که قرار است محموله مذکور با استفاده از يک دستگاه تریلر در پوشش بار زغال سنگ به غرب استان تهران منتقل شود .

وی اظهار داشت: بلافاصله اکيپی از ماموران پس از پايش و کنترل محور"وحيديه " شهرستان شهريار ، خودرو تریلر را شناسايي کرده و در یک فرصت مناسب با رعایت کلیه جوانب احتیاطی وارد عمل شده و موفق به توقف خودرو مذکور شدند .

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در خاتمه گفت : در بازرسی ازتریلر ، 372 کیلو و 670 کیلو که به صورت ماهرانه در بار تجاري زغال سنگ جاساز شده بود، کشف شد.

سردار خانچرلی در پایان با بیان اینکه در این عملیات یک سوداگر مرگ دستگیر شد،خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به مرجع قضائی تحویل داده شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون