نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/7      16:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:581


نسخه چاپی
مرزبانی محلی برای ارتقاء معنویت است
گروه استان ها - کیش - فرمانده پایگاه دریابانی کیش مرزبانی را محلی برای ارتقاء معنویت دانست و گفت: مرزبانان با عشق به وطن در حال حفظ و حراست از میهن اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی اصغر جمالی " در جمع مرزبانان پاسگاه مرزی دریایی جزیره هندورابی با تاكيد بر اينكه نبايد فراموش كنيم رمز موفقيت ملت، وحدت و يكپارچگي مردم ايران حول محور ولايت است، تصريح كرد: اگر بخواهيم در اين مسير سربازي فداكار و استوار بمانيم بايد با وحدت تمام و با تبعيت و پيروي از ولي فقيه زمان و با بصيرت كامل در صحنه باشيم كه اين همان پيام اصلي شهيدان است.

وي در ادامه با اشاره به خدمت در مناطق مرزي، گفت: خدمت در مرزها همانگونه كه در احاديث و روايت هاي اسلامي آمده، عبادت است و هرچه اين خدمت دشوارتر باشد ثواب آن بيشتر است.

سرهنگ جمالی ادامه داد: كاركنان درياباني هميشه كمك حال مرزنشينان بوده و هستند و در تمامي مشكلات از جمله بلاياي طبيعي اولين كسي كه به كمك مردم مي شتابد، همين كاركنان درياباني هستند.

فرمانده پايگاه درياباني كيش با اشاره به اینکه خدمت در مرزبانی یک توفیق الهی است، خاطرنشان کرد: کسانی که در راه دفاع از مرزهای اسلامی و ارزش های نظام می کوشند، بهترین بندگان خداوند متعال هستند که این توفیق، نصیب هرکسی نمی شود.

سرهنگ "علي اصغر جمالي"، ديدار چهره به چهره با كاركنان را موجب افزايش رضايت مندي كاركنان و بالارفتن بهره دهي مجموعه دانست و تاكيد كرد: فرماندهان موظفند در حد توان برای رفع مسائل و مشکلات کارکنان تلاش کرده و در حفظ مهمترين سرمايه سازمان كه نيروي انساني است بکوشند.

گفتني است، در يك فضاي صميمي و دوستانه سئوالاتي از سوي كاركنان وظيفه مطرح و به تمامي آنها توسط فرمانده انتظامی ویژه و پايگاه درياباني كيش پاسخ داده شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون