نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/8      10:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238


نسخه چاپی
دستگیری سارق حرفه ای منازل در "کرج"
گروه استان ها – البرز – فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق حرفه ای منازل با اعتراف به 30 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت منزل به شیوه ای مشابه در محدوده دهقان ویلا ، پیگیری موضوع در دستور کار کلانتری 46 دهقان ویلا قرار گرفت.

وی ادامه داد : ماموران با مراجعه به آلبوم سارقان سابقه دار و گشت زنی های محسوس و نامحسوس  در محل های وقوع سرقت در نهایت موفق به شناسایی سارق شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد : ماموران در ادامه با تحت نظر قرار دادن متهم ، نامبرده را در حال پرسه زدن در یکی از خیابان ها مشاهده کردند که متهم به محض دیدن پلیس ، قصد حمله  به آن ها را داشت که با سرعت عمل ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ فیروزخواه افزود : متهم در بازجویی های اولیه ماموران منکر هرگونه سرقت شد اما در مواجهه با مدارک و مستندات موجود  به ناچار به 30 فقره سرقت از منزل در مناطقی از دهقان ویلا ، کوی کارمندان و رجایی شهر کرج اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان خاطر نشان کرد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد ، مهمترین دلیل سرقت از منازل سهل انگاري مال باختگان در استفاده از امكانات بازدارنده مانند عدم استفاده از قفل و حفاظ مناسب در و پنجره به ویژه در طبقات اول ساختمان ها است که شهروندان با رعایت نکات ایمنی در پیشگیری از سرقت می توانند زمينه ناکامی سارقان را فراهم کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون