نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/8      12:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:235


نسخه چاپی
شب قدر و من بي قدر ...
گروه استان ها- فارس- شهادت رئيس پليس آگاهي شهرستان "اسلام آباد غرب" در استان كرمانشاه در شب قدر و شب شهادت حضرت علي (ع)، اوج قدر دانستن فضائل و ويژگي هاي ممتاز شب قدر مي شود و وي به همرزمان شهيد خود در نيروي انتظامي مي پيوندد.

 

"شهيد" و "شهادت" به تنهايي حامل مضمون هاي بسيار زيبايي از ايثار و از خودگذشتگي هستند؛ حال اگر اين واژه ها با شب قدر و شب شهادت مولاي متقيان امام علي (ع) همراه شود، ديگر سر به فلك خواهد گذاشت.

مأموران نيروي انتظامي در هر مراسمي اعم از عزا و شادي، جشن و همايش و صدها مراسم ديگر براي تأمين نظم و امنيت مردم حضور دارند و در اين مسير همچون شمعي خود را مي سوزانند تا روشنايي را به همگان هديه دهند.

شب قدر است‌؛ مأموران نيروي انتظامي حافظان نظم و امنيت و نگهبانان كساني هستند كه در اين شب گرانقدر با زمزمه هاي دعاي جوشن كبير، قرآن به سر گرفته و از درگاه خداوند حوائج خود را مي طلبند.

بدون شك، ثواب اين مردان خدا اگر بيشتر از زمزمه كنندگان دعاي ابوحمزه ثمالي نباشد، كمتر نيست؛ مجاهداني كه بدون هيچ چشم داشتي همه اهتمام و تلاش خود را براي برقراري امنيت عزاداران امام علي (ع) به كار بسته اند.

در اين زمان هاي عاشقي و اوج ايثار و از خودگذشتگي مأموران نيروي انتظامي، مخلان نظم و امنيت و كساني كه دوست ندارند، اقتدار پليس را ببينند با تير اندازي به سمت گشت خودروي پليس، يك افسر وظيفه شناس را به درجه رفيع شهادت مي رسانند.

شهادت رئيس پليس آگاهي شهرستان "اسلام آباد غرب" در استان كرمانشاه در شب قدر و شب شهادت حضرت علي (ع)، اوج قدر دانستن فضائل و ويژگي هاي ممتاز شب قدر مي شود و وي به همرزمان شهيد خود در نيروي انتظامي مي پيوندد.

باز هم افتخاري ديگر براي نيروي انتظامي؛ شهيد "كوروش حاجي مرادي" برگ زرين ديگري بر افتخارات و ايثار و از خودگذشتگي هاي مجاهدان في سبيل الله مي افزايد.

همواره در شهادت بر روي مأموران نيروي انتظامي باز است؛ خوش به سعادت شهيد "حاجي مرادي" كه با تقدیم جان شيرينش، لبيك گويان در راه مقتداي خود حضرت علي ابن ابيطالب (ع) قدم گذاشت.

بدون شك، فرزندان اين شهيد بزرگوار سر بلندانه به ايثار و فداكاري پدر شهيدشان خواهند باليد و ادامه دهنده مسير و راه روشن او خواهند بود.

همانگونه كه خداوند در قرآن كريم مي فرمايند؛ "شهدا زنده اند و نزد پروردگار خود روزي مي خورند"؛ توفیق شهادت نصیب هرکسی نمی شود، شهید، ممتاز، برجسته و انتخاب شده است.

در اين زمانه اي كه جمله "شب قدر و من بي قدر" زبان حال بسياري از ما است، شهيد "حاجي مرادي" به خوبي قدر "شب قدر" را دانست و به سوي آسمان ها پر كشيد.#

روحش شاد، يادش گرامي و راهش پر رهرو باد.

نويسنده : مسلم احمدي – خبرنگار پايگاه خبري پليس فارس


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون