نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/8      19:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:419


نسخه چاپی
تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت ویژه روز قدس

گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، در جمع خبرنگاران اقدامات ترافیکی پلیس پایتخت در مراسم روز قدس را تشریح کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا مهماندار" در نشست خبری پلیس پایتخت در خصوص اقدامات پلیس راهور تهران بزرگ در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: مراسم راهپیمایی روز قدس در روز جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد و پلیس در کنار سایر ارگان‌ها آماده خدمتگزاری به شهروندان خواهد بود.

وی افزود: بنا به دستور صادره از سوی فرماندهی تهران بزرگ تمام تجهیزات پلیس راهور در آماده باش کامل خواهد بود.

سردار مهماندار با اشاره به اینکه مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در روز راهپیمایی اعمال محدودیت‌ها از خیابان جمهوری به سمت شمال، بلوار کشاورز، خیابان کارگر و خیابان ولیعصر(عج) خواهد بود. همچنین از تقاطع جمهوری -ولیعصر(عج) تا خیابان منتهی به دانشگاه تهران مسدود خواهد شد.

وی افزود: از خیابان انقلاب حد فاصل میدان فردوسی و میدان انقلاب هیچ خودرویی حق پارک در این محدوده را ندارد و از ساعت ۱۲ شب جمعه اقدام به پاکسازی محل خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه از ساعت ۶ صبح روز جمعه اقدامات محدودیتی ترافیکی انجام خواهد شد، گفت: در صورت لزوم از میدان فردوسی به سمت غرب هم محدودیت هایی وجود خواهد داشت.

وی افزود: تردد موتورسیکلت در زمان راهپیمایی در مسیرهای مراسم روز جهانی قدس ممنوع است و درصورت مشاهده این موضوع از تردد موتورسیکلت‌ها جلوگیری خواهیم کرد.

سردار مهماندار گفت: خطوط بی ار تی از میدان فردوسی از سمت شرق و میدان انقلاب از سمت غرب تا پایان مراسم راهپیمایی تردد نخواهند داشت.

وی افزود: محل سرویس دهی خطوط بی ارتی برای راهپیمایان روز جهانی قدس از سمت شرق میدان فلسطین و از سمت غرب نیز میدان انقلاب خواهد بود.

وی در خصوص دور دور خودروها در پایتخت، گفت: در خصوص دور دور کردن خودروها در شب‌های پایتخت برنامه‌هایی را مد نظر داریم که در حال انجام آن هستیم.

رئیس پلیس راهور پایتخت خاطرنشان کرد: در شب‌های قدر هیچ گونه مشکل ترافیکی وجود نداشت و با تلاش شبانه روزی همکاران خود اقدامات مناسب را برای برقراری نظم‌ترافیکی در پایتخت انجام دادیم‌.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون