نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/9      9:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:166


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
مرزبانان، ستون‌های محکم دفاع از مرزهای ایران هستند
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه مرزبانان ستون محکم دفاع از مرزهای ایران اسلامی هستند، گفت: نيروهاي مرزباني با اخلاص، معنويت و روحيه بسيجي در اقصی نقاط مرزهاي ايران اسلامي از جان خود برای دفاع از کشور مایه مي‌گذارند که این نشان از سلحشوری مرزبانان دارد.

سردار "حسن کرمی" در حاشیه بازدید از پاسگاه های دریابانی استان هرمزگان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی شبانه روز درحال تلاش و مجاهدت برای تامین امنیت در کشور است و به جرأت می توان گفت که ناجا اکنون سدی محکم در برابر توطئه های دشمنان است.

وی با تاکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با هدایت های هوشمندانه و مدبرانه مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین حمایت های مردم همیشه در صحنه دارای قدرتی شکست ناپذیر و نفوذناپذیر است، ادامه داد: امروز شاهد هستیم انقلاب اسلامی هزاران کیلومتر فراتر از مرزها به یاری مظلومان و مستضعفان می‌رسد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به وضعیت مرزها و تاثیر روابط دیپلماتیک در امنیت کشور تصریح کرد: بین ایران و سایر کشورهای همسایه روابط حسنه مرزی برقرار است و این روابط زمینه ساز امنیت پایدار در مرزهای جمهوری اسلامی ایران شده است.

سردار کرمی با بیان  اینکه مرزبانان ستون محکم دفاع از مرزهای ایران اسلامی هستند و وظایف خطیری در حراست از کیان کشور دارند، خاطرنشان کرد: نيروهاي مرزباني با اخلاص، معنويت و روحيه بسيجي، در اقصی نقاط مرزهاي پهناور خشکی و دریایی جمهوری ايران اسلامي از جان خود برای دفاع از کشور مایه مي‌گذارند که این نشان از سلحشوری مرزبانان دارد.

وی افزود: در جبهه مبارزه با دشمن آنچه که تعیین کننده است اعتقاد، اراده و معنویات است نه ابزار و ادوات؛ اراده بر تجهیزات بسیار پیشرفته می تواند پیروز باشد همانطور که مردم مظلوم یمن بدون تجهیزات بر نظامیان عربستان و متحدانشان که مدرن ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار دارند، پیروز هستند.

سردار کرمی یادآور شد: بحمدالله در کشور تمامی نیروهای مسلح از نیروی ایمان و اراده بسیار قوی برخوردار هستند و با تقویت باورهای دینی خود توانسته اند وظیفه انقلابی و دینی که بر عهده دارند را به خوبی انجام دهند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تلاش بی وقفه و مدیریت جهادی را دو ویژگی بارز و منحصر به فرد در بین فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی توصیف کرد و اظهار داشت: اقدامات خوبی که در حوزه امنیت صورت گرفته، باعث شده فرمانده کل قوا حضرت آیتالله خامنه ای (مدظله العالی) رضایتمندی قلبی خود از این نیرو را در دیدار اخیر خود با فرماندهان ناجا اعلام کنند که این موضوع موفقیتی بزرگ برای نیروی انتظامی کشور محسوب می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون