نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/9      13:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
آمادگی پلیس پیشگیری برای تامین نظم و امنیت راهپیمایی روز قدس
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا از آمادگی کارکنان این پلیس برای تامین نظم و امنیت راهپیمایی روز قدس خبر داد.

 

سردار "محمد شرفی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به فرارسیدن روز قدس اظهار داشت: روز قدس از یادگارها و ابتکارهای امام خمینی (ره) است و همه ما وظیفه داریم با شرکت در این راهپیمایی این روز را گرامی بداریم.

وی با بيان اينكه هر سال اهميت راهپيمايي روز جهاني قدس بيشتر از سال قبل مي شود، ادامه داد: امسال نيز با توجه به افزايش توطئه هاي رژيم صهيونيستي در كشورهاي اسلامي و ايجاد تفرقه در بين مسلمانان جهان اين راهپيمايي از اهميت خاصي برخوردار است و قطعاً اين بار نيز ملت بزرگ و انقلابي ايران اسلامي يك بار ديگر همزمان با موج خروشان جامعه جهاني در حمايت از مردم مظلوم فلسطين به پا خاسته و فرياد عدالت خواهي آنان را به گوش جهانيان خواهد رساند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به تمهیدات پلیس در خصوص مراسم روز قدس اشاره کرد و گفت: پلیس پیشگیری نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مراسم، با آمادگی صد درصدی حضور داشته و تأمین امنیت آن را بر عهده دارد.

این مقام انتظامی کشور عنوان کرد: پیش بینی های لازم برای تامین نظم و امنیت روز قدس در نظر گرفته شده به گونه ای که همکارانم با آمادگی کامل نسبت به اجرای طرح ها و اقدامات امنیتی - انتظامی و ترافیکی انجام وظیفه خواهند کرد.

سردار شرفی گفت: امسال نیز همچون سال های گذشته مردم ضمن حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، همکاری لازم را با خدمتگزاران خود داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون