نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/10      11:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238


نسخه چاپی
حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی روز قدس/ مردم بار دیگر به رهبری لبیک گفتند/ راهپیمایی قدس با نظم خاصی در حال برگزاری است/مشکل امنیتی نداشته ایم
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: راهپیمایی با نظم خاصی در حال برگزاری و مشکل امنیتی گزارش نشده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه شرکت در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم عزیز و بزرگوار میهن اسلامی بار دیگر به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) لبیک گفته و با شور و شعور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

وی افزود: از دقایق اولیه آغاز راهپیمایی روز قدس مردم در سراسر کشور با اشتیاق و اراده ای وصف ناشدنی در این راهپیمایی عظیم برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین حضور یافتند.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: روز قدس؛ روز پیروزی مسلمانان بر استکبار و غلبه آزادیخواهان بر مستکبرین است و این روز، روز نابودی اسرائیل کودکش و غاصب خواهد بود.

این مقام عالی انتظامی" وحدت" مسلمانان جهان را رمز پایداری انتفاضه مردم فلسطین دانست و افزود: ان شاء الله به زودی مسلمانان جهان در قدس شریف نماز اقامه خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت امنیتی شهرهای کشور پرداخت و ادامه داد: برابر گزارشات واصله وضعیت امنیتی خوبی در سراسر کشور حاکم است و مردم از دقایق اولیه آغاز راهپیمایی روز قدس، با نظم خاصی حضور داشته و مشکل امنیتی نداشته ایم.

وی افزود: لحظه به لحظه شاهد افزایش و پیوستن مردم به خیل جمعیت راهپیمایان هستیم و امید است این حرکت عظیم ملت در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان ذخیره ای برای آخرت آنها ثبت شود.

گفتنی است ، سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی پس از شرکت در راهپیمایی روز قدس، به خیل نمازگزاران نماز جمعه می پیوندد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون