نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/10      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170


نسخه چاپی
اختصاصی/
تسلیم ایران یک رویای تعبیرناشدنی است /معامله قرن بدون تأمین خواسته های به حق مردم فلسطین ممکن نیست
گروه ناجا – جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: آمریکا بداند که تضعیف و تسلیم جمهوری اسلامی ایران در مقابل آنها یک رویای تعبیر ناشدنی است که مردم با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس این امر را به آنها ثابت می کنند.

 

 سردار "ایوب سلیمانی" در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: اصل دشمنی آمریکا طی 40 سال گذشته با ایران صرفا به لحاظ شعارها، ارزش ها و رویکردهای انقلاب اسلامی بوده، چرا که درست در تضاد با منافع آمریکا و غرب است.

وی ادامه داد: فلسفه انقلاب اسلامی در تضاد با بنیان های فکری استکبار غربی است؛ یکی از شاخص ترین شعارهایی که انقلاب اسلامی از اول تاکنون داشته و هیچ تغییری در آن ایجاد نشده حمایت از مردم فلسطین است چرا که از بین بردن رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان اساسی ترین شعار ما است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: تمام دشمنی آمریکا طی 40 سال گذشته با این هدف انجام شده که شعارها و اهتمام جدی ما را در پیگیری و مطالبه جهان اسلام تعدیل و تضعیف کند.

سردار سلیمانی ادامه داد: آمریکا طی یک سال اخیر بیشترین  فشار ممکن را بر کشور وارد کرده و دائما در انتظار است که در شعار و مطالبات ما تضعیف وسستی ببیند و آن را اعلام کند که جمهوری اسلامی ایران شرایط ما را پذیرفته است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی همچنین عنوان کرد: طی چند روز گذشته آمریکا اعلام کرده بود، ما شواهدی داریم که ایران ممکن است در نظرات خود تعدیل داشته باشد.

وی تأکید کرد: توجه جدی و حضور همه جانبه و محکم و استوار مردم  ما در راهپیمایی روز قدس امسال، پیامی روشن برای آمریکا دارد که امروز مصمم تر و استوارتر از سال های گذشته از حاکمیت ملت فلسطین بر این کشور و از بین بردن رژیم صهیونیستی حمایت می کنیم و قطعا در عمل از هیچ گونه حمایتی کوتاهی نخواهیم کرد.

سردار سلیمانی تصریح کرد: کافی است که آمریکا بداند تضعیف مواضع و تسلیم ایران رویایی تعبیرنشدنی است و قطعا مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس این امر را به آمریکا ثابت می کنند.

این مقام عالی نیروی انتظامی عنوان کرد: طبق آمارها حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال بیش از سال های گذشته است و این اهتمام مردم راهی برای مقابله با ادعاهای آمریکا است.

سردار سلیمانی گفت: راهپیمایی روز قدس و حضور گسترده مردم قطعا پیام دیگری برای جهان استکبار خواهد داشت و آن این است که قطعا معامله قرن بدون تأمین خواسته های به حق مردم فلسطین امری ناشدنی و غیرممکن است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون