نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/11      7:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا عنوان کرد
عملکرد خوب یگان های ویژه ناجا در ماموریت‌های سال‌های اخیر
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به عملکرد خوب این یگان در ماموریت های سال های اخیر گفت: در هر ماموریتی یگان ویژه با هوشمندی وارد صحنه شده و با کمترین خسارت ماموریت ها را به اتمام رسانده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" با حضور در جمع کارکنان یگان ویژه استان هرمزگان، آمادگی عملیاتی یگان های ویژه را نتیجه آموزش مداوم کارکنان دانست و اظهار داشت: یگان ویژه یک واحد عملیاتی است و تجهیزات و امکاناتی که در اختیار آن قرار گرفته برای بالا بردن و افزایش توان و آمادگی نیرو است تا در مواقع لزوم و اضطرار از خود عکس العمل قابل قبولی ارائه دهد.

وی با تاکید بر حفظ وضعیت روحی، جسمی و آمادگی عملیاتی نیروها در امر آموزش ادامه داد: باید به دنبال نوآوری باشیم و همواره در بالاترین سطح آمادگی جسمانی، تیراندازی و دانش علمی و ... باشیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اینکه هیچ آموزشی بهتر از آموزش عملی نیست و باید به صورت مداوم نتیجه آن در صحنه عمل مشخص شود، تصریح کرد: باید طوری برنامه ریزی و طراحی شود که 20 درصد آموزش ها تئوری و 80 درصد آن عملی باشد چراکه بهترین نوع بازخورد و یادگیری که یک فرد می تواند آن را خوب لمس کند، آموزش عملی است که این نوع آموزش هم می تواند در میدان باشد و هم در کلاس ها اجرا شود.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تمرین پاسگاه فرماندهی در یگان ویژه نمونه عملی و بارز اجرای آموزش به صورت عملی است، اظهار داشت: اگر ما بتوانیم پاسگاه فرماندهی و بازی جنگ را قبل از انجام ماموریت ها انجام دهیم و صحنه عملیات را به صورت کامل برای نیروها تداعی و طراحی کنیم، می توانیم در ماموریت ها موفق تر عمل کنیم.

سردار کرمی با تاکید بر اینکه تمرین و آموزش پاسگاه فرماندهی باید برای ماموریت های از پیش برنامه ریزی شده  اجرا شود، گفت: بازی جنگ و پاسگاه فرماندهی در واقع یک نوع بازسازی عملیاتی است تا نقاط ضعف و قدرت نیروها در ماموریت ها مشخص شود.

وی با اشاره به عملکرد خوب یگان های ویژه ناجا در ماموریت های سال های اخیر عنوان کرد: در هر ماموریتی یگان ویژه با هوشمندی وارد صحنه شده و با کمترین خسارت ماموریت را به اتمام رسانده است؛ اربعین حسینی، زلزله کرمانشاه، سیل اخیر و ... از جمله ماموریت هایی است که یگان ویژه به درستی و با قدرت ماموریت های خود را به نتیجه مطلوب رسانده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون