نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/11      10:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:134


نسخه چاپی
کشف 2 تن و 763 کیلو مواد مخدردر درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر با کشف 2 تن و 763 کیلوگرم انواع مواد افیونی در عملیات پلیس استان خبر داد.

 

 

سردار " محمد قنبری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط یک باند از مناطق مرزی به شهرستان های " سراوان " و " ایرانشهر " دست يافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، با کنترل شبانه روزی تحرکات تیمی از اعضاء این باند مسلح را که با 2دستگاه پژو 405 در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از محورهای فرعی حاشیه شهر سراوان بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که سرنشین خودروها به سمت عوامل انتظامی تیراندازی و جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر با مقابله به مثل پس از طی مسافتی 2 دستگاه خودروی آنها را متوقف کردند.

سردار قنبری بیان داشت: مأموران پلیس در این عملیات ضمن دستگیری 2 قاچاقچی در بازرسی از  خودروهای آنها، یک تن و 143 کیلو  و 200 گرم تریاک، 103 کیلو و 485 گرم حشیش، 7کیلوگرم شیشه، یک کیلو و 500 گرم هروئین و 400 گرم سایر مواد به همراه یک قبضه سلاح  کلاش و مقادیری مهمات کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ایرانشهر با تیم دیگری از این باند که قصد جابجایی مواد به خارج از استان را داشتند درگیر شده و در این عملیات مسلحانه ضمن دستگیری یک قاچاقچی، از 2 خودروی تویوتای آنها یک تن و 286 کیلو و 35 گرم تریاک، 201کیلو و 500 گرم حشیش، 19 کیلو و 500 گرم شیشه و 750 گرم شیره تریاک به همراه یک قبضه سلاح شکاری دست ساز، مقادیری مهمات و آلات و ابزار توزین و استعمال مواد کشف کردند.

وی با اشاره به کشف 2 تن و 763 کیلوگرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس و ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند  از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون