نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/11      11:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
کشف 16 تن برنج احتکار شده در میناب
گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده انتظامي شهرستان میناب از کشف 16 تن برنج خارجی احتکار شده به ارزش یک میلیارد و 600میلیون ریال خبر داد.
 

سرهنگ "محمد رستمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان توسط افراد سود جو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی  شهرستان میناب قرار گرفت .

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک انبار شدند که پس از هماهنگی دستگاه قضائی و با حضور نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت مورد بازرسی قرار گرفت.

این مسئول انتظامی افزود:دربازرسی انجام شده 16 تن برنج خارجی کشف و در استعلام مشخص شد این محموله در سامانه جامع ثبت اطلاعات انبار هاي کالا وزارت صمت ثبت نشده و به عنوان احتکار تشخيص داده شد.

سرهنگ رستمی ارزش کالای احتکار شده را برابر اعلام کارشناسان یک میلیارد و 600 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد : در این رابطه پرونده قضائی تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال و انبار مذکور توسط ماموران پلمب شد.

فرمانده انتظامی میناب در پایان از مردم خواست اخبار واطلاعات خود در خصوص احتکار کالای های اساسی را سریعا به تلفن 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون