نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/11      13:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:401


نسخه چاپی
همه بايد قدردان زحمات نيروي انتظامي باشيم
گروه استان ها – زنجان - استاندار استان با تقدیر از تلاش های کارکنان فرماندهی انتظامی استان در کسب رتبه اول کشوری در خدمات رسانی به مردم گفت : همه بايد قدردان زحمات نيروي انتظامي در سطح جامعه باشيم.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،" فتح اله حقیقی " در جلسه شورای تامین استان با اشاره به خدمات  پلیس در برقراری نظم و امنیت  مراسمات  مخصوصا شب های قدر تصريح كرد:امنيت اجتماعي نيازمند اقتدار نيروي انتظامي است و توسعه امنيت نياز به امكانات ،تجهيزات ، فناوري نوين دارد.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید در سایه نیروی انتظامی احساس آرامش و امنیت کنند، گفت: ما امروز از پلیس مقتدر و منضبط و با ظرفیت برخورداریم که مظهر اقتدار، امنیت اجتماعی و موجب آرامش مردم است.

استاندار زنجان، ارزش کار پليس را در خدمتگزاری صادقانه به مردم و جامعه دانست و بيان داشت: امنيت بدون همکاري و همياري مردم با پليس امکان پذير نيست و فرماندهي انتظامي استان خدمات امنيتي ، انتظامي و ترافيكي را همه ساله بخوبي انجام مي دهد.

حقیقی با تقدیر از کسب رتبه برتر کشوری پلیس استان در خدمات رسانی به مردم و مسافران نوروزی بیان داشت : باید زمینه ای ایجاد شود که مردم نقش خود را در تامین امنیت و آرامش بشناسند و در این حوزه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند تا جامعه امن و آرام داشته باشیم .

استاندار زنجان در ادامه از تلاش و زحمات فرمانده  انتظامي استان در تأمبن امنيت استان تشكر كرد و افزود: مبارزه مجاهدانه و شبانه روزي پليس با فساد ، قاچاق مواد مخدر و برهم زنندگان نظم و امنيت يكي از شاخص هاي برتر اين نيرو است.

حقیقی با اشاره به همدلی و تعامل بسیار خوب نیروهای مسلح با همدیگر در استان زنجان بیان داشت : اقتدار پليس در سايه اعتماد مردم رقم مي خورد و موقعي مي توانيم پليس مقتدري داشته باشيم كه اعتماد مردم را جلب كنيم .

گفتنی است در جلسه شورای تامین استان زنجان علاوه بر استاندار کلیه اعضای شورای تامین استان از اقدامات فرماندهی انتظامی استان در تامین نظم و امنیت استان و کسب رتبه برتر در خدمات رسانی به مسافران نوروزی تقدیر کردند .

شایان ذکر است است در این جلسه سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان گزارشی از اقدامات پلیس در راستای تامین نظم و امنیت استان ارائه و تصریح کرد : با برنامه ريزي هاي انجام شده و با تلاش شبانه روزي همكاران ما، ‌افزايش گشت هاي انتظامي و حضور موثر ماموران در سراسر استان شاهد كاهش جرایم در استان بوديم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون