نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/11      14:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:417


نسخه چاپی
کشف محموله های قاچاق 58 ميلياردی در هرمزگان
گروه استان ها- هرمزگان-جانشین فرماندهی انتظامي استان از کشف 58 میلیارد ریال انواع کالاي قاچاق طی یک هفته گذشته خبر داد.

سرهنگ" عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهي با همکاري ماموران انتظامي استان، با تلاش شبانه روزي و اجراي طرح هاي پاک سازي نقاط آلوده و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در هفته گذشته موفق شدند ، 65 دستگاه خودرو سبک و سنگين حامل کالاي قاچاق را شناسايي و توقيف کنند.

وي افزود: در مدت یاد شده با تلاش همه جانبه ماموران مجموعا 3 میلیون و 233 هزار نخ انواع سیگار،6 دستگاه لوازم خانگی، ، 140 هزار لیتر سوخت، 7هزار و 822 عدد لوازم آرایشی،4 هزار قلم اقلام خوراکی ،  582 راس دام قاچاق ، 5 تن فرآورده های شیلاتی ، 19 عدد قطعات یدکی خودرو و ... کشف شد.

اين مقام انتظامي استان ، ارزش ريالي کالاهاي قاچاق کشف شده را 58 ميليارد و 25 ميليون ریال عنوان و تصریح کرد: در اين رابطه 140 متهم نیز دستگير که برای انجام مراحل قانوني به مراجع قضائی معرفي شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه طی این مدت 144 فقره پرونده کشف کالای قاچاق تشکیل شده است،تصریح کرد:از این تعداد 17 پرونده بالای صد میلیون تومان و 127 فقره پرونده زیر صد میلیون تومان بوده است.

سرهنگ بهدانی فرد پدیده قاچاق را براي استان و کشور خطر امنيتي و اقتصادي بزرگي دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوريت هاي پليسی 110 ، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون