نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/11      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:656


نسخه چاپی
دستگیری تهیه کنندگان زعفران تقلبی در"قاین"
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی شهرستان قاین ازكشف یک كيلو زعفران تقلبي و 200 كيلو زعفران تقلبی در حال توليد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"محمود زال بیگی" اظهار داشت: با توجه به اهميت توليد زعفران به عنوان يك محصول كشاورزي صادراتي كه استقبال عمومي زيادي در داخل و خارج از كشور دارد و ضرورت برنامه ريزي براي افزايش كيفيت اين محصول با ارزش، اطلاعاتي در خصوص سوء استفاده افرادي کلاهبردار در زمینه توليد زعفران هاي تقلبي به دست آمد که موضوع پیگیری و بررسی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین افزود: با توجه به اهميت موضوع دستورات لازم براي پيگيري سريع پرونده صادر شد و مأموران پس از تکمیل تحقیقات پلیسی 2 برادر را که در زمینه تولید و فروش زعفران های تقلبی فعالیت داشتند شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی عملیات دستگیری متهمان آغاز شد.

سرهنگ زال بیگی ادامه داد: مأموران متهمان شناسایی شده را در كارگاه غير قانوني توليد زعفران تقلبی در یکی از روستاهای شهرستان قاین دستگیر کردند که در بازرسی از محل فعالیت آنان یک كيلو زعفران تقلبي و 200 كيلو زعفران در حال توليد و غير استاندارد كشف و آلات و ادوات مربوط به توليد اين اقدام مجرمانه توقيف شد.

وی با اشاره به اين مطلب كه متهمان پرونده به مراجع قضائي معرفي شده اند، تاكيد كرد: يكي از اولويت هاي پليس موضوع مقابله جدي با قاچاق كالا و از طرفي حمايت و پشتيباني از توليد داخلي است و پلیس قاطعانه با افرادي كه بخواهند خللي در اين روند به وجود آورند برخورد قانوني خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون