نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/12      9:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168


نسخه چاپی
انهدام باند بزرگ مواد مخدر در مرزهاي سيستان و بلوچستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان از كشف 2 تن و 195 كيلوگرم ترياك و انهدام باند بزرگ مواد مخدر در مرزهاي استان خبر داد.
 

سرهنگ "محمد ملاشاهي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستای برخورد قاطع با هرگونه قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزی، مرزداران اين فرماندهي با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي از فعاليت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مناطق مرزي سراوان و ميرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي و تشديد اقدامات كنترلي، انهدام اين باند بزرگ را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به درگيري مسلحانه مرزداران با قاچاقچيان در اين عمليات در سه نقطه از نوار مرزي، تصریح کرد: براي انهدام اين باند بزرگ مواد مخدر چند تيم پوششي و عملياتي، پس از شناسايي مسيرهاي تردد قاچاقچيان به اجراي هدفمند كمين پرداخته و با پشتيباني اطلاعاتي و هدايت عملياتي مرزباني استان، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام گذاشتند.

وی عنوان کرد: جان بر كفان اين فرماندهي، پس از ساعاتي درگيري مسلحانه با قاچاقچيان موادمخدر موفق شدند ضمن توقيف 2 دستگاه خودرو، 9 دستگاه موتورسيكلت و دستگيري 2 قاچاقچی، 2 تن و 195 كيلو و 500 گرم ترياك، يك دستگاه بي سيم دستي و مقادير قابل توجهي مهمات را كشف کنند.

فرمانده مرزباني سیستان و بلوچستان با اشاره به اينكه يكي از مهمترين اولويت مجموعه مرزباني در سال 98 برخورد با قاچاق مواد مخدر است، تصریح کرد: مرزداران اين فرماندهي در راستاي مبارزه با مواد مخدر و برخورد با قاچاقچيان از هيچ كوششي دريغ نمی کنند و اجازه تجاوز به قانون شكنان و سودجويان را نخواهند داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون