نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/12      13:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148


نسخه چاپی
یک کشته و 2 مصدوم در سانحه رانندگی در قزوین
گروه استان ها – قزوین – رئیس پلیس راه استان گفت: برخورد 2 کامیون در قزوین یک کشته و به دنبال آن برخورد یک دستگاه کامیون دیگر با 2 دستگاه سواری پژو نیز 2 مصدوم برجا گذاشت.

سرهنگ "نصراله بیگلری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 31 بامداد 11 اردیبهشت ماه در پی اعلام مرکز پیام فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در آزادراه "قزوین - زنجان" بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع در محل اعلامی حاضر شدند.

وی با بیان اینکه با حضور ماموران مشخص شد 2 کامیون بنز با یکدیگر برخورد و متاسفانه یکی از راننده های این خودروها به علت شدت جراحات وارده در دم فوت می کند، افزود: الوار بار یکی از این کامیون ها در لاین جنوبی آزاد راه بر سطح زمین پخش می شود.

سرهنگ بیگلری اضافه کرد: با توجه به وقوع این حادثه در شب راننده یک خودروی سواری "پژو 405" برای پیشگیری از حوادثی دیگر اقدام به اعلام هشدار به خودروهای عبوری می کند.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد: علی رغم تلاش های راننده خودروی "پژو 405" یک کامیون "بنز" دیگر به دلیل وجود بارهای چوب در مسیر قادر به کنترل کامیون نبوده و با خودروی سواری مورد نظر و یک خودروی سواری "پژو 206" به شدت برخورد می کند که بر اثر آن راننده هر 2 خودروی سواری نیز مصدوم می شوند.

وی با اشاره به اینکه با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه هر 2 مصدوم به بیمارستان منتقل شدند، خاطر نشان کرد: کارشناسان علت حادثه برخورد 2 کامیون بنز را 50 درصد به علت عدم توجه به جلو از سوی راننده کامیون بنز و 50 درصد به علت توقف برای گردش به راست از سوی کامیون بنز حامل بار چوب و در برخورد دومی علت عدم توجه به جلو راننده کامیون بنز نسبت به خودروهای پژو 206 و 405 اعلام کردند.

سرهنگ بیگلری در پایان از مردم خواست که به توصیه های پلیس در خصوص قوانین رانندگی در جاده ها توجه کنند و در صورت مشاهده هر گونه حادثه ای بلافاصله موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون