نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/12      14:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:152


نسخه چاپی
قدم در راه تربیت 100 هزار حافظ قرآنی در ناجا نهاده ایم
گروه استان ها- البرز- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: نیروی انتظامی قدم در راه آموزش و تربیت 100 هزار حافظ قرآنی نهاده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "علیرضا ادیانی" در مراسم تجلیل از خانواده های قرآنی فرماندهی انتظامی استان البرز با اشاره به اينکه عمل به آموزه هاي ديني و انس با قرآن کريم گره گشاي مشكلات زندگي و آسيب هاي اجتماعي است، گفت: تمسك به قرآن و عمل به سيره و روش اوليا و اهل بيت (ع) تنها راهي است كه اسلام را جهاني خواهد كرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) افزود: گرفتاری امروز مسلمانان و کشورهای اسلامی عدم عمل به دستورات قرآن است که اگر قرآن نبود باب معرفت تا ابد بسته مي ماند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در ادامه با بیان اینکه همه ما باید در عرصه نهادینه سازی فرهنگ قرآن در جامعه اسلامی تلاش کنیم، اظهار داشت: دشمنان براي سست کردن اعتقادات مردم به هر کاری دست می زنند و همه تلاش آنها اين است که مردم به قرآن و دستورات آن عمل نکنند، بنابراین باید با کمک قرآن دشمن را بشناسیم .

وي در ادامه گفت: قرآن کریم آمده است تا با هدایت و راهنمایی خود دست انسان را بگیرد و به بالاترین مراتب کمال برساند، از این رو همه مسلمانان باید با آن مانوس شده و در پی شناخت آن باشند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: این ضرورت برای نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی چند برابر است، چرا که آنان حافظ نظام اسلامی و دستاوردهای آن بوده، در سختی ها و مشکلات به هر میزان که بتوانند از نیروی معنوی قرآن کمک گیرند به همان میزان بهتر می توانند از عهده ماموریت  های خود برآیند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ادامه داد: در این برهه حساس انقلاب که دشمنان اسلام و قرآن برای تضعیف انقلاب اسلامی هم پیمان شده اند وظیفه ما شناخت دشمن با نگاه قرآن و در خط مقام معظم رهبری است و برای بازگشت به جامعه قرآنی باید کارهای انقلابی انجام شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همچنين بيان داشت: نيروي انتظامي باید در تراز جامعه قرآني باشد و بنده از همه کسانی که متولی امر آموزش قرآن کریم در ناجا هستند تقدير مي کنم، ان شاءالله به هدف خودمان در پلیس برسيم و بتوانیم 100هزار حافظ قرآن داشته باشيم.

وی اضافه کرد: برابر برنامه های پیش بینی شده نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی ولایتمدار و انقلابی قدم در تربیت و آموزش 100 هزار حافظ قرآن نهاده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پایان خاطرنشان کرد: هدف از نزول قرآن تدبر و عمل به آیات آن است که همزمان با حفظ قرآن این موضوع هم مد نظر خواهد بود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از حافظان برتر فرماندهی انتظامی استان البرز تجلیل به عمل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون