نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/12      15:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:279


نسخه چاپی
برگزاری کلاس های قرآنی در بیش از 167 یگان پلیس پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس پایتخت با اشاره به بهره مندی بیش از 20 هزار پلیس در مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از کلاس ها و برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان، گفت: در بیش از 167 یگان پلیس پایتخت کلاس ها و برنامه های قرآنی انجام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" در جلسه قدردانی از حوزه فعالان قرآنی که با حضور حجت الاسلام " کاظم صدیقی " امام جمعه موقت تهران برگزار شد با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، بیان داشت : امسال بحول و قوه الهی حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس پرشور تر از سال های قبل بود موضوعی که دشمنان اسلام و انقلاب را نیز متعجب و متحیر کرد .

وی با اشاره به اینکه برای ما، مایه مباهات است که خدمتگزار این مردم هستیم و با افتخار همه توان و تلاش خود را برای امنیت و آسایش آنان به کار خواهیم بست ، عنوان داشت : نیروی انتظامی امروز به عنوان سرباز ولی امر و رهبر عزیزمان در وسط میدان مبارزه با نا امنی ها و نا هنجاری های مختلف اجتماعی ، اقتصادی و ... ایستاده است تا دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب نتوانند به مطامع خود برسند و امنیت و آسایش ما را خدشه دار کنند .

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه بحمداله امروز امنیت مطلوب ، پایدار و بی نظیری را در همه نقاط کشور و به خصوص تهران شاهد هستیم که این مهم محصول ایمان ، عزم و اراده پولادین نیروهای نظامی و انتظامی ما است، افزود : تقویت مبانی دینی و اسلامی از جمله موضوعاتی است که به طور جد در دستور کار ما قرار دارد چرا که معتقدیم ارزش های دینی و اسلامی و توجه ویژه به آیات نورانی قرآن مایه رستگاری و پیروزی و پیشرفت و تعالی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه به برکت مجموعه توانمند عقیدتی سیاسی فاتب در ماه مبارک رمضان در مجموعه انتظامی تهران بزرگ بیش از 20 هزار نفر از همکاران ما در 167 یگان ، ضمن شرکت در جلسات صوت ، ترتیل ، جمع خوانی ، مدیحه و مرثیه سرایی از کلاس های روخوانی ، روان خوانی و تجوید با حضور اساتید مجرب بهره مند شدند.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه تمسک و توسل بر آیات قران کریم راهگشاست، عنوان داشت : در برنامه های ماه مبارک رمضان از ظرفیت 40 نفر از روحانیون و 165 قاری قرآن در راستای تقویت ارزش های دینی و اعتقادی همکارانم استفاده کرده ایم.

وی افزود: ما معتقدیم که هر چه مبانی دینی و تعالیم و ارزش های قرآنی تقویت شود لغزش ها و انحرافات کمتر و اخلاق مداری بیشتر خواهد شد .

رئیس پلیس پایتخت عنوان داشت: قرآن شفا ، رحمت ، برکت و ... و هدایت کننده مومنان است و به مصداق کلام امام راحل تنها ملجاء و پناهگاه ما می باشد و تنها مسیری است که می تواند انسان را به سرانجام مقصود برساند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون