نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/12      15:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:403


نسخه چاپی
مسئولیت نیروهای انتظامی بسیار سنگین است
گروه استان ها – تهران بزرگ -امام جمعه موقت تهران بیان داشت: مسئولیت نیروهای انتظامی بسیار خطیر و سنگین است و از این رو ارتباط شما با خداوند متعال باید بیشتر باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام " کاظم صدیقی " در مراسم تقدیر از فعالان حوزه قرآنی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با قدردانی از تلاش های مجدانه سردار " رحیمی " در برگزاری جلسات قرآنی در بیش از 167 یگان این فرماندهی، بیان داشت: خدا در قرآن از تنها ماهی که نام برده است ماه رمضان است.

وی با اشاره به اینکه رمضان از دیدگاه وحی الهی ماه نزول قرآن، ماه صیام و ماهی است که شب های قدر در آن قراردارد، عنوان داشت: قرآن نسخه شفا بخش ، عزت بخش و زندگی ساز است ؛ قرآن کریم است که همه نیازهای انسان را مرتفع می سازد و در آن شفا و رحمت برای مومنان وجود دارد.

امام جمعه موقت تهران افزود: خداوند یکی از راه های رسیدن به تقوا را روزه قرار داده است ، روزه باید بگونه ای باشد که انسان را یک سال در برابر نفس اماره که بزرگترین دشمن انسان است، بیمه کند.

حجت الاسلام صدیقی در خاتمه بیان داشت: مسئولیت نیروهای انتظامی بسیار خطیر و سنگین است و از این رو ارتباط شما با خداوند متعال باید بیشتر باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون