نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/12      15:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:319


نسخه چاپی
کشف 39 هزار لیتر سوخت قاچاق در کیش
گروه استان ها – کیش - فرمانده انتظامی منطقه ویژه و پایگاه دریابانی کیش از کشف 39 هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 4 خدمه یک شناور باری خبر داد.

سرهنگ "علی اصغر جمالی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: یک لنج باری روز گذشته با 4 خدمه، قصد داشت 39 هزار لیتر گازوئیل را به خارج از مرزهای آبی کشور منتقل کند که با هوشیاری دریادلان دریابانی کیش از این عمل شوم جلوگیری به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه سودجویان با هر ترفندی قصد انتقال سرمایه های ملی از کشورمان را دارند، افزود: این افراد پس از جمع آوری سوخت به صورت شبانه با حضور در نقطه صفر مرزی و حتی ورود به آب های مرزی کشورهای حاشیه خلیج فارس اقدام به فروش سوخت های جمع آوری شده به شناورهای خارجی می کنند.

سرهنگ جمالی تاکید کرد: در واقع قاچاقچیان، سوختی که با زحمت فراوان در داخل کشور تولید می شود را با هدف درآمد نامشروع و سودجویی به آن سوی مرزهای آبی قاچاق می کنند.

فرمانده انتظامی منطقه ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 98 تا کنون 7 فروند شناور حاوی سوخت قاچاق با 123 هزار لیتر سوخت توقیف و 30 خدمه نیز همراه با این شناورها دستگیر شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون