نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/13      9:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:179


نسخه چاپی
کشف یک تن و 543 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف بیش از یک تن و 543 کیلوگرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان خبر داد.

سردار " محمد قنبری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان با انجام کار اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط یک باند حرفه ای از مناطق مرزی به شهرستان های " خاش " و " ایرانشهر " دست يافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، با کنترل شبانه روزی تحرکات اعضای این باند سرانجام روز گذشته 2تیم از اعضاء این باند مسلح را که به صورت همزمان قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر را داشتند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ساعت 12 نیمه شب گذشته مأموران سرانجام یکی از این تیم ها را که قصد داشت مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از شهرستان خاش به یکی از شهرستان های همجوار منتقل کند، شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: قاچاقچیان که با یک دستگاه خودروی زانتیا درحال انتقال مواد بودند با برخورد به کمین جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر با بی توجهی به دستور ایست اقدام به فرار کردندکه مأموران نیز با رعایت کامل قانون به کارگیری سلاح به خودروی مذکور شلیک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات 874 کیلو و 165 گرم تریاک کشف شد گفت: قاچاقچیان که توان رویارویی با پلیس را نداشتند با استفاده از تاریکی شب و عوارض زمین متواری شدند.

سردار قنبری اظهار کرد: در ادامه این عملیات جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان " ایرانشهر " تیم دیگری از این باند را که قصد جابه جایی مواد در محور "خاش – ایرانشهر" را داشتند، شناسایی کردند.

وی گفت: قاچاقچیان که با 2 دستگاه خودروی پژو 405 و تویوتا درحال انتقال مواد بودند با مواجهه با هشدارهای پلیسی بر سرعت خود افزوده و قصد فرار کردند.

سردار قنبری بیان کرد: این بار نیز مأموران پلیس با رعایت قانون به کارگیری سلاح، لاستیک عقب خودروها را نشانه گرفته و با پنچر کردن لاستیک ها، آنها را متوقف کردند.

وی گفت: در این عملیات 669 کیلو و 371 گرم تریاک، یک قبضه کلاش و مقادیری مهمات کشف و 3قاچاقچی نیز دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلح از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون