نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/13      10:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1983


نسخه چاپی
برخورد سمند و کامیون در جاده"قاین- گناباد"
گروه استان ها- خراسان جنوبی- بامداد امروز بر اثر برخورد سواری سمند با کامیون ایسوزو در جاده"قاین- گناباد" 2 نفر جان خود را از دست دادند و 3 نفر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا رضایی" رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی، گفت: ساعت 3 و 25 دقیقه بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف فوتی در کیلومتر 61 محور"قاین- گناباد" بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند سواری سمند با 5 سرنشین که از طرف قاین به گناباد در حرکت بوده با کامیون ایسوزو در مسیر مقابل برخورد کرده است که در این حادثه راننده سمند در دم فوت و 4 سرنشین دیگر سمند توسط اورژانس جاده ای به بیمارستان شهدای قاین اعزام شده اند.

رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی افزود: با اعلام مأموران مستقر در بیمارستان یکی دیگر از سرنشینان خودروی سمند بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده و 3 مصدوم دیگر تحت مداوا قرار گرفته اند.

سرهنگ رضایی با بیان این که خودروهای حادثه دیده به پارکینگ منتقل شدند؛ تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را انحراف به چپ سواری سمند اعلام کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون