نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/13      12:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:2199


نسخه چاپی
همه‌ ما مدیون امام خمینی (ره) هستیم
گروه ناجا – فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه همه‌ ما مدیون امام خمینی (ره) هستیم، گفت: انقلاب اسلامی بدون هیچ وقفه‌ای در مسیر حرکت و بالندگی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در آخرین جلسه محفل انس با قرآن ستاد مرزبانی ناجا، اظهار کرد: امیدوارم از فیوضات ماه مبارک رمضان بهره‌مند شده باشید چرا که این ماه عزیز، ماه بندگی و نزدیکی به خداوند متعال است؛ در این ماه عزیز فرصت بهره مندی از برکات معنوی  بیشتر فراهم است و باید قدردان این لحظات باشیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به فرا رسیدن سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، تصریح کرد: امام خمینی (ره) در مسیر بندگی خداوند حرکت کرد و آرمان‌های عمیق انقلاب اسلامی را پایه گذاری کردند.

وی خاطرنشان کرد: همه‌ ما مدیون امام خمینی (ره) هستیم؛ اگر می خواهید ایشان را بهتره بشناسید مروری بر وضعیت کشور در دوران قبل از انقلاب اسلامی داشته باشید، متوجه خواهید شد که از دوران مزدوری به دوران معنوی رسیدیم.

سردار رضایی در تشریح  بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: انقلاب اسلامی بدون هیچ وقفه‌ای در  مسیر حرکت و بالندگی  است و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همان مسیری را طی می‌کنند که امام خمینی (ره) پایه گذاری و معماری کردند؛ خداوند توفیقی داد به ما که در این عصر زندگی کنیم و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به معنویت برگزاری محافل انس با قرآن در ستاد مرزبانی ناجا و یگان‌های مرزی، خاطرنشان کرد: از مسئولان برگزاری محفل انس با قرآن در ستاد مرزبانی ناجا بابت حاکم کردن روح معنوی در محفل سربازی مرزبانی، تشکر می کنم.

گفتنی است در خاتمه این مراسم سردار "رضایی" از مسئولان و دست اندرکاران برگزاری محفل انس با قرآن در طول ماه مبارک رمضان، قدردانی کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون