نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/13      20:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
نقش تاثیرگذار پلیس در مدیریت دیدار فینال جام حذفی
گروه ناجا- رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، رئیس برگزاری مسابقات لیگ فوتبال و معاون قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش از نقش پلیس در مدیریت و کنترل دیدار دیشب دو تیم فوتبال کشور تقدیر کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ "مرتضی تورک" رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امروز در استان خوزستان حاضر و پس از بررسی های میدانی در مصاحبه ای در جمع  خبرنگاران در استانداری در خصوص حواشی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و داماش گیلان اظهار داشت: آنچه دیدیم و از تصاویر و فیلم ها حاصل شد بر اثر یک بی تدبیری در مدیریت برگزاری مسابقه، این جریانات شکل گرفت ولی با تلاش مجموعه ‌اطلاعاتی و امنیتی به ویژه حضور پررنگ ماموران خدوم نیروی انتظامی استان خوزستان از وقوع حوادث بسیار خطرناک و بدتری که می توانست شکل بگیرد جلوگیری شد و خوشبختانه ما شاهد هیچگونه آسیب به اموال خصوصی، مردم، بازیکنان، تماشاگران و داوران نبودیم.

"فتاحی" مسئول برگزاری مسابقات لیگ فوتبال طی مصاحبه ای با سایت خبرگزاری پلیس در خصوص ماجرای دیدار دیشب دو تیم فوتبال داماش و پرسپولیس  گفت: مردم هجوم آوردند، ولی پلیس مردم را نزد. همه جا گفته ام؛ در شبکه خبر، در شبکه ۳؛ ولی هیچ موقع نگفته ام مقصر نیروی انتظامی بود؛ وی در ادامه با بیان این  که اظهارات دیگران در خصوص بازی دیشب شطینت است و خیلی هم اهمیتی ندارد از نیروی انتظامی به واسطه کنترل اوضاع و اینکه اتفاق بدی روی نداد تشکر کرد.    

"داورزنی" معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزرات ورزش و جوانان نیز امروز در اهواز در مورد تاخیر ۲ ساعته برگزاری فینال جام حذفی طی مصاحبه‌ای در جمع خبرنگاران گفت:برگزاری فینال جام حذفی ظرف ۳ روز تصمیم گیری شد. در کجای دنیا با چنین شرایطی تصمیم گیری می شود؟

وی ادامه داد: باتوجه به استقبال طرفداران،حجم بالای جمعیت، برنامه ریزی صورت گرفته، نیروی انتظامی از صبح روز مسابقه در داخل پارکینگ ها، ورودی ها و داخل ورزشگاه علیرغم حضور ۱۵ هزار نفر اضافه بر ظرفیت ورزشگاه، بدون کوچکترین حادثه ای امنیت را تامین و مسابقه بدون اتفاق خاصی به پایان رسید.

داورزنی تاکید کرد: با وجود لغو  موقتی مسابقه، تعداد زیادی از تماشاگران، ورزشگاه را ترک ولی مجددا برگشتند که برای آنها هم مشکلی پیش نیامد.

وی در پایان گفت: از تک تک کارکنان خدوم ناجا به ویژه یگان ویژه که با تدبیر و خویشتن داری توانستند امنیت مسابقه فوتبال را به نحو احسن برقرار کنند تقدیر و تشکر می کنم.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون