نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/14      19:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:245


نسخه چاپی
نیروی انتظامی، نماد نظام اسلامی است/ تقدیر از تلاش پلیس برای تامین امنیت مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)/ خنثی شدن توطئه های دشمن، مرهون درایت و هوشمندی ناجا، دستگاه های نظامی و امنیتی
گروه استان ها- تهران بزرگ – رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نیروی انتظامی به عنوان نماد نظام اسلامی نام برد و تصریح کرد: پلیس همان گونه که با مخلان نظم اجتماعی با اقتدار برخورد می کند بایستی با شهروندان رفتاری توام با رافت اسلامی و مهربانی داشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرلشکر "محمد باقری" در قرارگاه انتظامی – ترافیکی روح الله، اظهار کرد: همه ما مدیون امام راحل هستیم چرا که ایشان، در دورانی که ابرقدرت های دنیا در فکر تقسیم جهان و سرکوب ملت ها بودند با انقلاب اسلامی، مظلومان جهان را رهایی بخشیدند که این اتفاق بسیار بزرگی است.

وی به پیشرفت‌های کشور و نیز توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مقابله با تهدیدات و توطئه های دشمن اشاره و بیان کرد: جهان اسلام در اوج فشار بود که امام(ره) و شهدا، اسلام را به جایگاه اصلی اش رساندند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه ضمن تقدیر از تلاش ماموران پلیس برای تامین امنیت مراسم سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، گفت: ماموریت های نیروی انتظامی بسیار سنگین است که خوشبختانه ناجا به خوبی و با موفقیت آن را انجام می دهد.

وی با اشاره به اینکه تهدیدات جدید به صورت غیرمستقیم از سوی دشمن صورت می گیرد، بیان کرد: تهدیدات مزبور، "امنیتی و سایبری" هستند که به صورت مستقیم قابل مقابله نیست که این کار را سخت می کند اما شما توانایی لازم برای مقابله با دشمنان دارید.

سرلشکر باقری به توطئه ها و دسیسه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی اشاره و تصریح کرد: خنثی شدن این توطئه ها، مرهون رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، هوشمندی، درایت و همت ناجا و دستگاه های نظامی و امنیتی است که دشمنان را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشتند.

سرلشکر باقری از نیروی انتظامی به عنوان نماد نظام اسلامی نام برد و تصریح کرد: پلیس همان گونه که با مخلان نظم اجتماعی با اقتدار برخورد می کند بایستی با شهروندان رفتاری توام با رافت اسلامی و مهربانی داشته باشد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: تجربیات بایستی به نسل جوان منتقل شود تا زمانی که کارها را تحویل می‌گیرند با شناسایی نقاط قوت و ضعف، پیشرفت کنید.

سرلشکر باقری در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت برای کارکنان نیروی انتظامی، گفت: ماموریت های ناجا در طول سال علاوه بر گستردگی، تنوع و تعدد آن؛ بسیارسنگین است به گونه ای که برقراری امنیت در اقصی نقاط کشور از مرزها تا قلب شهرها در حیطه وظایف پلیس است که خوشبختانه ناجا از عهده آن برآمده است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون