نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/18      10:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:109


نسخه چاپی
امنيت، اولين قدم توسعه و رشد اقتصادي است
گروه استان ها – زنجان - نماينده مردم شهرستان هاي زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين كه نيروي انتظامي هميشه آماده و حاضر در كليه صحنه ها بوده، امنيت را اولين قدم براي توسعه و رشد اقتصادي کشور دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، " علی وقف چی "در دیدار با سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان زنجان با تقدیر از اقدامات پلیس در خدمات رسانی به مردم در طول سال تصریح کرد : پليس امروز ولايت مدار با بصيرت و حافظ امنيت مردم در عرصه هاي اجتماعي است .

وي حضور پليس را موجب احساس امنيت براي شهروندان و احساس نامني براي مجرمان خواند و بيان کرد: برخورد قاطع ، صحت عمل و رعايت حقوق شهروندي بايد محو ر فعاليت ها و اقدامات باشد .

وقف چی با اعلام حمايت قاطع نمايندگان مردم زنجان در مجلس شوراي اسلامي از طرح ها و اقدامات شايسته و هدفمند نيروي انتظامي بيان داشت: امروز نيروي انتظامي علاوه بر انجام خدمات شايسته در حوزه انتظامي و ترافيكي در حوزه اجتماعي و فرهنگي نيز فعاليت مي كند.

وقف چی بر آمادگي نمايندگان مردم استان در مجلس شوراي اسلامي براي ارتقاء سازماني و تقويت ناجا در حوزه هاي مختلف تاكيد و اظهار داشت : همه وظيفه دارند در برقراري نظم و امنيت تلاش كنند.

وی با بيان اين كه نيروي انتظامي هميشه آماده و حاضر در كليه صحنه ها بوده و به شكر خداوند كارنامه درخشاني دارد و امنيت اولين قدم براي توسعه ورشد اقتصادي کشور است گفت: مردم با دیدن پلیس احساس امنیت می کنند و این مایه افتخار و سربلندی نیروی مقتدر انتظامی است.

نماينده مردم شهرستان هاي زنجان و طارم  در مجلس شوراي اسلامي نقش نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت اجتماعي را مهم ارزيابي کرد و گفت: نيروي انتظامي ايجاد کننده امنيت پايدار در جامعه بوده و اين امنيت به مدد تلاش هاي بي وقفه كاركنان خدوم و هميشه بيدار نيروي انتظامي به دست آمده است.

در ادامه سردار " رحيم جهانبخش " فرمانده انتظامي استان زنجان نيز در اين ديدار با عرض خير مقدم به نماينده مردم زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: استان زنجان به علت داشتن مردمي ولايتمدار، مذهبي ،همدلي وهمكاري مسئولان و تلاش شبانه روزي كاركنان پليس از امنيت مطلوبي برخوردار بوده و نرخ جرايم در اين استان به نسبت نرم كشوري پايين است .

سردار جهانبخش در ادامه با ارائه گزارشی از وضعیت امنیتی استان، از حمایت ها و پشتیبانی های نمایندگان مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

فرمانده انتظامي استان زنجان اعتماد مردم به پليس را مهمترين سرمايه اجتماعي پليس دانست و اظهار داشت:نيروي انتظامي هيچ گاه خود را جدا از مردم نديده و همواره در کنار مردم در راستاي تحقق امنیت پايدار در جامعه گام برداشته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون