نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/18      10:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:529


نسخه چاپی
کشف سوخت قاچاق در ماهشهر
گروه ناجا - فرمانده مرزباني خوزستان از اجراي عمليات موفقيت آميز دريابانان ماهشهر و کشف يک عدد چتري حاوي 35 هزار ليتر سوخت قاچاق خبر داد.

سردار "لطفعلی پاکباز" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستاي طرح تشديد كنترل نوار مرزي و جلوگيري از خروج سرمايه هاي ملي و هرگونه قاچاق، ماموران پايگاه درياباني ماهشهر روز گذشته در نتيجه ساعت ها کار اطلاعاتي، موفق به شناسايي محل دپو و انتقال سوخت قاچاق در سواحل خليج فارس شدند.

وی افزود: ماموران با اعزام به موقع و پايش دقيق محل در منطقه "خوردورق" يک عدد چتري حاوي 35 هزار ليتر گازوئیل که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهاي حوزه خليج فارس دپو شده بود را کشف کردند.

فرمانده مرزباني استان خوزستان تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی محموله کشف شده 2 میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار پاکباز خاطرنشان کرد: اعمال سودجويانه قاچاقچيان علاوه بر ضربه به اشتغال و توليد داخلي باعث خروج سرمايه هاي ملي و ايجاد مشاغل کاذب همچون قاچاق مي شود که طبعات جبران ناپذير اجتماعي به همراه دارد از این‌رو مرزبانان خوزستان با عزم جدي با اين پديده برخورد خواهند کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون