نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/18      10:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:240


نسخه چاپی
قاتل سریالی دیترویت، قربانیان خود را به خانه های خالی از سکنه می برد
گروه بین الملل- پلیس دیترویت از شناسایی فردی خبر داد که در رابطه با قتل های سریالی زنان خیابانی شرق این منطقه و تعرض به آنها مور سوءظن واقع شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از شبکه خبری "سی ان ان"؛ به گفته پلیس فرد موردنظر "مارتین دی انجلو کنت" و 34 ساله است. او فردی بی خانمان و بیشتر در شرق دیترویت دیده شده است.

ماجرای شناسایی این فرد فقط چند روز پس از آن صورت گرفت که "جیمز کریگ" رئیس پلیس منطقه اعلام کرد یک قاتل سریالی در منطقه وجود دارد و تاکنون سه جسد در این رابطه کشف شده است.

به گفته کریگ، مظنون، زنان حدودا 50 ساله را هدف قرار دهد و آنها را به خانه های خالی می کشاند. قربانیان دیگر مورد نظر او نیز زنان خیابانی هستند. اکنون پلیس در حال پاکسازی خانه های خالی و متروکه در سمت شرق شهر است. بیش از یکهزار خانه متروکه در شهر مورد بررسی این تیم جست وجو قرار خواهد گرفت.

رئیس پلیس منطقه دیترویت شروع تحقیقاتشان را از چندماه پیش با کشف جسد بدون پوشش "نانسی هریسون" 52 ساله در 19 ماه مارس در یکی از بلوک های "کاونتری" عنوان کرد.

 

پلیس می گوید زمانی که برای اولین بار در محل کشف جسد نانسی حاضر شد علت مرگش را مصرف بیش از حد مواد مخدر عنوان کردند ولی پس از تحقیقات بیشتر مشخص شد قبل از مرگ مورد آزار واقع شده است. جزئیات بیشتر در مورد مرگ وی منتشر نشد.

صبح روز چهارشنبه نیز جسد متلاشی و برهنه دیگری در یک خانه خالی در "ماک" نزدیک "منطقه "ام تی الیوت" پیدا شد.

رئیس پلیس دیترویت گفت: تا صبح چهارشنبه وجود قاتل و متجاوز سریالی به ذهن هیچکس خطور نمی کرد و با کشف جسد در آن روز، احتمال وجود یک قاتل و متجاوز زنجیره ای در شرق منطقه قوت گرفت.

وی معتقد است مظنون، زنانی را که حدود 50 سال دارند مورد هدف قرار داده و آنها را به خانه های متروکه یا خالی از سکنه می برد.

خانه هایی که سالهاست رها شده و بدون سکنه هستند به دیترویت آسیب جدی وارد کرده اند.

به گفته "مایک داگن" شهردار دیترویت از سال 2014 بیش از 18 هزار ملک تخریب شده و هنوز 18 هزار مورد دیگر نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: تخریب و از بین بردن این زمین ها نیز کاری بسیار دشوار و بحرانی است.

برآورد می شود بیش از 70 هزار منزل خالی از سکنه در دیترویت وجود دارد. شهری که دو سوم جمعیت خود را که در دهه 1950 در اوج بود از دست داد.

یک مطالعه سالانه نشان می دهد دیترویت جزو 46 شهر خطرناک در روی زمین از نظر وقوع قتل است.  


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون