نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/18      10:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111


نسخه چاپی
8 کشته و یک مجروح در محور "یاسوج -چرام"
گروه استان ها- کهگیلویه و بویراحمد- رئیس پلیس راه استان گفت: واژگونی سواری پژو پارس در محور یاسوج به چرام 8 کشته و یک مجروح برجای گذاشت.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ " بهنام ویسی پور  "در تشريح اين خبر اظهار داشت: عصر روز گذشته در پي اعلام مرکز فوریت های پلیسی110مبنی بر وقوع يک مورد واژگونی در محور یاسوج به چرام محدوده پیچ های آب حیات، مأموران پلیس راه برای بررسي موضوع سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های مأموران مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس از مسیر اصلی جاده منحرف و واژگون شده که در اثر اين حادثه متاسفانه  8 نفر در محل حادثه جان باختند و یک نفر مصدوم که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان انتقال داده شده که حال آن وخیم اعلام شده است.

رئیس پلیس راه استان گفت: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را عدم کنترل وسیله نقلیه در اثر تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنید و از انجام کارهایی که موجب حواس پرتی می شود بپرهیزید تا شاهد وقوع حوادث تلخ جاده ای نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون