نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      9:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
سرقت از مهد کودک، سارقان ساختمان های نیمه کاره را لو داد
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از انهدام باند سرقت های سریالی مهد کودک های تهران خبر داد و گفت: متهمان علاوه بر سرقت از مهد کودک ها به 25 فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره نیز اعتراف کردند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ضرغام آذین" در تشریح این خبر، بیان داشت: با وقوع چند فقره سرقت از مهد کودک های شهرک غرب و سعادت آباد، پرونده ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را بر عهده گرفت.

وی با اشاره به اینکه مال باختگان پس از مراجعه به کلانتری اظهار داشتند درب مهدکودک شکسته شده و تعدادی لوازم صوتی و تصویری از آنجا به سرقت رفته است، عنوان کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که 2 سارق حرفه ای با استفاده از یک دستگاه خودروی تیبا به مهد کودک ها مراجعه و پس از تخریب درب ورودی و سرقت لوازم صوتی و تصویری، از محل متواری شده اند.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس بیان داشت: با شناسایی سارقان، در گام بعدی مخفیگاه متهمان در محدوده جنت آباد شناسایی شد و ماموران کلانتری موفق شدند با هماهنگی مقام قضائی 2 متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و تعدادی اموال سرقتی کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان پس از انتقال به کلانتری ضمن اعتراف به سرقت از مهد کودک به 25 فقره سرقت از ساختمان های در حال ساخت نیز اعتراف کردند، ادامه داد: تا کنون تعدادی از مال باختگان مورد شناسایی قرار گرفته اند.

سرهنگ آذین افزود: با تکمیل پرونده متهمان در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون