نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      9:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247


نسخه چاپی
مرگ دختر 7 ساله در رودخانه "کرج"
گروه استان ها – البرز – کودک 7 ساله ای که به همراه خانواده اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود، پس از سقوط به داخل رودخانه غرق شد.

 

 

سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس ، با اعلام این خبر بيان كرد: در پي دریافت گزارش های مردمی مبنی بر غرق شدن دختر بچه ای 7 ساله در رودخانه "کرج "، بلافاصله ماموران کلانتری 35 نساء براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ فیروزخواه گفت: با حضور ماموران در محل مشخص شد کودک 7 ساله ای که به همراه خانواده اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود ، در محدوده روستای درده در جاده کرج –چالوس به علت بی احتیاطی و عدم رعایت فاصله ایمن با حریم رودخانه غرق شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اين كه هر سال با شروع فصل گرما افراد زيادي برای تفریح به حاشيه رودخانه کرج سفر مي كنند و به دليل توجه نكردن به تابلوهاي هشدار دهنده ، کنار رودخانه اتراق کرده و یا وارد رودخانه می شوند که منجر به وقوع حوادث تلخ برای آن ها مي شود .

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان این که این مورد ، دومین حادثه غرق شدگی است که در خرداد ماه امسال رخ داده است به شهروندان توصيه کرد : در صورت رفتن به کنار رودخانه ، دریاچه های فصلی و سد ها مراقب خود و اعضای خانواده شان باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون