نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      10:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:107


نسخه چاپی
لزوم گسترش همکاری ایران و گرجستان در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر
گروه ناجا - فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور بر لزوم توسعه همکاری مشترک ایران و گرجستان در راستای مبارزه با معضل قاچاق مواد مخدر تاکید کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن مهری" دردیدار با "گئورگي کوکايا" نایب رئیس اداره پلیس جنایی کشور گرجستان با ابراز خرسندی از عزم جدی پلیس این کشور برای مبارزه با مواد مخدر، از آمادگی پليس فرودگاه براي تعامل بیشتر در راستای مبارزه جدی با مواد مخدر به عنوان یک بلای خانمان سوز خبر داد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه های پلیس فرودگاه مبارزه با قاچاق مواد مخدر در مرزهای هوایی است، افزود: بخش زیادی از مواد مخدر در فرودگاه ها علیرغم جاسازی های ماهرانه با هوشیاری پلیس حین خروج از کشور کشف و مانع از ترانزیت به سایر کشورهای هدف می شود.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور سخت کوشی پلیس فرودگاه در کشف مواد مخدر را نشان از عزم راسخ جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با سوداگران مرگ در مبادی ورودی و خروجی دانست و تصریح کرد: حفاظت از جان و مال مردم در سراسر دنیا دارای اهمیت است بنابراین با تمام توان با هر عاملی که سبب از بین بردن امنیت می شود از جمله مواد مخدر به شدت مقابله و مبارزه می کنیم.

سردار مهری با تاکید بر لزوم تعامل دوسویه دو کشور به واسطه تهدیدهای مشترک عنوان کرد: تبادل اطلاعات برای برخورد با سرشبکه های قاچاق مواد مخدر و برنامه ریزی برای اجرای عملیات های موفق مشترک مهم است بنابراین در این خصوص نیازمند توسعه تعامل دوجانبه و بهره گیری از ظرفیت های مشترک در راستای مبارزه با معضل حمل و نقل مواد مخدر هستیم.

وی با بیان اینکه عزم جدی و طولانی مدت پلیس فرودگاه در مبارزه با قاچاق مواد مخدر تجربیات ارزشمندی را برای این پلیس فراهم کرده است، ادامه داد: امیدواریم با همکاری و اهتمام همه کشورها در مبارزه با باندهای بین المللی قاچاق مواد مخدر بتوانیم در آینده نزدیک امنیت عمومی و پایدار را برای همگان خصوصا خانواده ها به ارمغان بیاوریم.

گفتنی است، در ادامه این دیدار "گئورگي کوکايا" نایب رئيس اداره پليس جنايي کشور گرجستان با استقبال از پیشنهاد همکاری مشترک در راستای مبارزه جدی با معضل مواد مخدر، دیدار با پلیس ایران را سازنده دانست و خواستار گسترش روابط و همکاری های دوجانبه شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون