نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:82


نسخه چاپی
كشف بيش از يك تن مواد مخدر در مرزهاي سيستان و بلوچستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان از ناكامي سوداگران مرگ و كشف بيش از يك تن مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه خبر داد.
 

سرهنگ "محمد ملاشاهي" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام اين خبر اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزي میرجاوه با اشراف اطلاعاتي از قصد سوداگران مرگ براي انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر دپو شده به داخل كشور مطلع شدند و بلافاصله با هوشياري كامل به اجراي تشديد پوشش منطقه پرداختند.

وی افزود: مرزبانان با هدایت لحظه به لحظه و پشتیبانی اطلاعاتی و تحت پوشش قرار دادن منطقه، محل دپوی مواد مخدر را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه توانستند از محل دپوی مواد مخدر، يك تن و 685 كيلوگرم ترياك كشف کنند.

سرهنگ ملاشاهی با تاکيد بر قاطعيت مرزباني در برخورد با سوداگران مرگ، نجات نسل آينده جامعه از تهديد بزرگ موادمخدر را مشروط به همكاري و مشاركت فعال آحاد مردم و دستگاه هاي مرتبط دانست و به عموم شهروندان توصيه كرد: در صورت اطلاع از فعاليت های مشكوك به ويژه در زمينه توزيع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرزباني و مراجع امنيتي اعلام كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون