نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      11:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:352


نسخه چاپی
اعتراف به 15 میلیارد ریال سرقت
گروه استان ها-البرز- با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ ، سارقان شرکت های صنعتی هشتگرد دستگیر و به 15 میلیارد ریال سرقت اعتراف کردند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "مهدی فضلی علیشاه" فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با اعلام این خبر گفت : در پي دریافت  يک فقره پرونده سرقت از یک شرکت صنعتی در شهرک صنعتي هشتگرد ، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت .

وی افزود : در بررسی های میدانی محرز شد که سارقان پس از سرقت اقدام به تخريب دوربين هاي مداربسته و سوزاندن کامپيوترهاي شرکت کرده و اموال آن را به ارزش 7 میلیارد ریال به سرقت برده اند .

سرهنگ فضلی علیشاه افزود : کارآگاهان در بررسي صحنه جرم  دریافتند که  سارقان در ساعت های پایانی شب وارد شرکت شده  و پس از پارک خودرو در خارج از شهرک با تخریب قفل در و شکستن دوربین های مداربسته اموال را به سرقت برده اند .

وی گفت: کارآگاهان با بررسي آلبوم تصاویر مجرمان سابقه دار یکی از متهمان را شناسایی و دستگیر کرده و با راهنمایی های وی 2 نفر از همدستان او و 5 مالخر اموال مسروقه را نیز که از سارقان سابقه دار بودند شناسايي وطي چندین عمليات جداگانه دستگير کردند .

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، متهمان به 15 میلیارد ریال سرقت اموال از شرکت های صنعتی هشتگرد اعتراف کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون