نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      14:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:485


نسخه چاپی
بیانیه قدردانی مجمع نمایندگان اصفهان از "فرمانده و کارکنان انتظامی استان"
گروه استان ها_اصفهان_ نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای خطاب به سردار اشتری از فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان اصفهان قدردانی کردند.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس در بیانیه ای که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد آمده، امنیت عمومی مثال‌زدنی در استان اصفهان در شرایط خاص و حساس جغرافیایی استان که در شاهراه شمال به جنوب و شرق به غرب قرار گرفته، مرهون نقش‌آفرینی مجاهدانه و هوشمندانه نیروی انتظامی استان است.

در ادامه این بیانیه نوشته شده: آخرین نمونه این جانفشانی‌ها را در چند هفته گذشته و در مقابله هوشمندانه و شجاعانه با اشرار مسلح و به هلاکت رساندن آن‌ها شاهد بودیم که رشادت‌های نیروی مقتدر و مردمی انتظامی در این عملیات منجر به شهادت ستوان یکم "مهدی جمشیدی" شد.

در پایان بیانیه آمده است: به نمایندگی از مردم قدرشناس استان اصفهان از مساعی شبانه‌روزی فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان اصفهان برای حفظ و ارتقای امنیت و مقابله با پدیده ناامن‌ساز و عناصر تهدیدکننده نظم و امنیت اجتماعی در استان قدردانی می‌نماییم، لازم است از سوی فرماندهی محترم ناجا نیز مراتب قدردانی انجام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون