نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      14:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:332


نسخه چاپی
اعتراف به 39 فقره سرقت خودرو
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری ۱۳۹ مرزداران از دستگیری سارق خودرو در بزرگراه آیت الله سعیدی طی تعقیب و گریز پلیسی، خبر داد و گفت: متهم در کلانتری به 39 فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ "علی آقا طیبی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: ساعت ۶:۳۰ صبح روز گذشته ماموران کلانتری هنگام گشت زنی در خیابان پاس فرهنگیان به راننده خودروی پراید سفیدرنگی مشکوک شدند.

این مقام انتظامی توضیح داد: با استعلام از سامانه پلیسی، سرقتی بودن خودروی محرز شد و در ادامه، پلیس دستور ایست  صادر کرد. اما راننده  بدون توجه به دستور پلیس از محل متواری و وارد بزرگراه یادگار امام (ره) شد.

وی عنوان کرد: تعقیب و گریز پلیسی آغاز و متهم همچنان بدون توجه به دستور پلیس به سمت میدان آزادی تغییر مسیر داده و بعد از آن با ورود به بزرگراه سعیدی در خط ویژه اتوبوس های بی.آر.تی به فرار خود ادامه و موجب به هم خوردن بار ترافیکی و امنیت شهروندان شد.

رئیس کلانتری ۱۳۹ مرزداران با اشاره به اینکه ماموران برای توقف خودرو، علاوه بر شلیک تیر هوایی، لاستیک خودرو را نیز نشانه گرفتند، ادامه داد: متهم حتی با شلیک تیر حاضر به توقف خودرو نبود و همچنان به فرار خود ادامه داد تا اینکه ماموران موفق شدند خودروی متهم را در مسیر بی آر تی، بزرگراه آیت الله سعیدی متوقف کنند.

سرهنگ طیبی افزود: با دستگیری متهم که مردی 54 ساله بود، وی به کلانتری منتقل و تحقیقات از او شروع شد که چاره ای جز اعتراف نداشت.

وی ادامه داد: متهم اعتراف کرد که تنها 3 ماه است از زندان آزاد شده و بعد از آزادی تصمیم به ارتکاب دوباره سرقت گرفته است.

کلانتر محله مرزداران با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به 39 فقره سرقت خودرو و لوازم خودرو اعتراف کرد، افزود: تحقیق در خصوص شناسایی مال باختگان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون