نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:173


نسخه چاپی
هجمه علیه ناجا، بیانگر اثرگذاری این نهاد ولایی است / تقدیر از عملکرد مرکز اطلاع رسانی ناجا
گروه ناجا ـ جانشین فرمانده ناجا گفت: امروز دشمنان نظام بر اهمیت و جایگاه ویژه نیروی انتظامی به عنوان یکی از بازوهای توانمند نظام اسلامی واقفند و موج تخریبی علیه ناجا بیانگر اثرگذاری این نهاد ولایی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایوب سلیمانی"  در پنجاه و هفتمین کمیسیون اجتماعی ناجا با محور "تدوین روش جاری مصاحبه فرماندهان"،با اشاره به تاثیرات و کارکردهای رسانه ها، اظهار داشت: عوامل مختلفی مانند؛ منبع،اعتبار مصاحبه شونده، مکان و زمان مصاحبه و...   در  تاثیرگذاری یک خبر  بر  افکار عمومی نقش دارد.

وی افزود: امروز دشمنان نظام بر اهمیت و جایگاه ویژه ناجا  به عنوان یکی از بازوهای توانمند نظام اسلامی  واقفند و بر همین اساس هجمه و موج تخریبی گسترده ای علیه این نهاد ارزشی، ولایی و انقلابی  شروع کرده اند که اینها بیانگر اثرگذاری نیروی انتظامی است.

جانشین فرمانده ناجا با انتقاد از برخی افراد و سازمان هایی که به خاطر مسائل پیش پا افتاده، پلیس را مورد  نقد  قرار می دهند و ناخواسته آب به آسیب دشمنان می ریزند،  تاکید کرد: قطعا تخریب نیروی انتظامی؛ تخریب نظام است.

سردار سلیمانی در خاتمه با اشاره به اینکه اقدامات مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا خصوصا در حوادث اخیر قابل تقدیر است، گفت: همواره باید با مدیریت رسانه ای هوشمندانه پاسخگوی  مطالبات به حق مردم از ناجا باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون