نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      15:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:385


نسخه چاپی
برخورد 3 خودرو سواری در محور سراب -ایوان
گروه استان ها -ایلام -رئیس پلیس راه استان گفت : تصادف 3 دستگاه خودرو سواری در محور سراب -ایوان ، 2 کشته و 2 مجروح برجا گذاشت.

 سرهنگ "رضا همتی زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی  وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در محور سراب- ایوان ، ماموران پلیس جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 وی افزود : در اثر این سانحه، 3دستگاه خودرو سمند ،پژو پارس و پژو ۴۰۵ با هم برخورد کردند که راننده سمند و پژو ۴۰۵  جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه در اثر شدت تصادف، خودرو پژو 405  دچار آتش سوزی شد ،تصریح کرد : راننده خودروی پژو پارس و سرنشین پژو 405 در این سانحه به شدت مجروح، که جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان در خصوص علت حادثه ، خاطرنشان کرد: بی مبالاتی  راننده سواری 405 به علت عدم رعایت حق تقدم هنگام گردش به چپ به میزان 50درصد و بی احتیاطی از جانب راننده سواری سمند به علت تخطی از سرعت مطمئنه به میزان ۵۰ درصد و بی احتیاطی راننده سواری پارس به علت عدم رعایت فاصله طولی نسبت به خسارات قسمت عقب سمند به میزان100 درصد تشخیص داده شد.

سرهنگ همتی زاد در پایان گفت : رانندگان بایستی ضمن توجه به دستورات راهنمایی و رانندگی از سرعت و سبقت نابجا در محورهای مواصلاتی استان پرهیز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون