نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      15:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:527


نسخه چاپی
دستگیری سارقان داخل خودرو در رشت
گروه استان‌ها - گيلان - رئيس پليس آگاهي استان از انهدام باند سارقان قطعات و محتويات داخل خودرو در رشت خبر داد.

سرهنگ " رحيم شعباني " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودروی پراید از جلوی منزل یکی از شهروندان و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

اين مقام انتظامي افزود: کارآگاهان پس از تلاش شبانه روزی و اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی نهایتاً موفق شدند خودروی مذکور را که در یکی از مسیرهای استان در حال تردد بود شناسایی و مورد تعقیب قرار دهند.

وی ادامه داد: با تعقيب و گريز کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت و همچنین با رعايت قانون به کارگيري سلاح و تیراندازی به سمت لاستيک جلو و عقب خودرو در نهايت سارقان با خودروي مسروقه متوقف که راننده و سرنشین در مسيرهاي متفاوت متواري و با تلاش‌هاي انجام شده ابتدا سرنشين 28 ساله خودرو دستگير و در ادامه راننده 32 ساله نيز حين فرار با شليک و اصابت يک تير به پاي راست وي زمين گير و دستگير شد.

سرهنگ شعبان با اشاره به اينکه متهمان در بررسی فنی پلیس تاکنون به 22 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: اموال متعددي از قبیل لوازم  خودرو در اين عمليات توسط کارآگاهان کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند از شهروندان خواست، ضمن تجهیز خودروهای خود به سیستم‌های امنیتی در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به سامانه پلیسی 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون